Dziewczyna warta grzechu (2014) Reż. Peter Bogdanovich

Sam oceń!

Dziewczyna warta grzechu (2014) Reż. Peter Bogdanovich

7688998.3

 

Dziewczyna, Isabella Patterson (Imogen Poots) która jest prostytutką pragnie zostać gwiazdą filmową. Niestety przez to, że jest ładna i w dodatku lubi rozmawiać z mężczyznami podoba się swoim klientom i niejeden za nią szaleje. Pewnego dnia znany reżyser filmowy Arnold Albertson (Owen Wilson) zamawia właśnie Isabellę jako dziewczynę do towarzystwa. Po wszystkim kiedy słyszy, że ta chciałaby zostać aktorką daje dziewczynie 30 tysięcy. Albertson ma dzieci i piękną żonę Deltę (Kathryn Hahn) która nazajutrz ma przyjechać aby zagrać rolę w filmie męża. Odbywa się casting na który przychodzi niczego nie podejrzewająca Isabella.

Jak dalej potoczą się losy reżysera i dziewczyny do towarzystwa?

Czy wyjdzie na jaw życie jakie prowadzi Albertson kiedy jego żony nie ma przy nim?

Film słaby. Miała to być komedia, która swoją prostolinijnością ma rozbawić widza do łez. Szczerze powiedziawszy, to takich momentów które mogłyby nas rozbawić jest tylko kilka, a tak naprawdę jest to słaba komedia.

Jeżeli chodzi o grę aktorską, to oczywiście każdy swoją rolę odegrał znakomicie, a to że fabuła była kiepsko skonstruowana to przecież nie ich wina.

Ciekawe, bo film miał swego rodzaju rozgłos i wszyscy zachęcali do obejrzenia. Cóż, być może było to spowodowane właśnie tym, że chcieli złapać widza na zwiastun bo dobrze wiedzieli że komedia jest słaba.

Moja ocena: 5/10

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.