Niedokończony interes (2015) Reż. Ken Scott

Sam oceń!

Niedokończony interes (2015) Reż. Ken Scott

niedokonczony interes

Daniel(Vince Vaughn) postanawia założyć własny biznes. Od razu zatrudnia też dwóch pracowników Timothy(Tom Wilkindon) i Mike(Dave Franco). Panowie wybierają się w podróż służbową, gdyż chcą sfinalizować projekt, który byłby największym w historii ich firmy. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest takie proste i czeka ich wiele trudności. Oczywiście jak to w życiu bywa, nie tylko czekają ich trudności, ale i przyjemności.

Czy biznesmenom uda się sfinalizować projekt?

Niedokończony interes to komedia jakich wiele. Każdy powinien znaleźć tutaj coś zabawnego, lecz od razu trzeba uprzedzić, że film nie porywa pod względem śmiesznych momentów, raczej jest to umiarkowane. Myślę, że godzina i trzydzieści minut to odpowiedni czas na przedstawienie przygód trzech bohaterów.

Film odpowiedni na luźny wieczór, kiedy chcemy się odstresować i o niczym nie myśleć. Raczej nie do oglądania całą rodziną, gdyż w trakcie jest kilka erotycznych momentów. Nie oczekujcie również, że film powali Was na kolana, co najwyżej trochę rozbawi i urozmaici Wasz wolny czas.

Moja ocena: 7/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.