Spectre (2015) Reż. Sam Mendes

Spectre (2015) Reż. Sam Mendes
Sam oceń!

Spectre (2015) Reż. Sam Mendes

spectre

James Bond (Daniel Craig) po śmierci M. otrzymał  pewną wiadomość, która skłoniła go do odszukania pewnego mężczyzny i pragnienia zgładzenia go. Okazuje się, że związek z nim ma  organizacja, do której kluczem jest pierścień. Organizacja ta nosi nazwę SPECTRE.

Jak w tej części potoczą się losy Bonda?

Jak na film, który trwa dwie i pół godziny, to ogląda się bardzo dobrze. Wszyscy widzowie powinni być usatysfakcjonowani. Panowie, z powodu masy pościgów i walki, a panie, no cóż Daniel Craig jest naprawdę przystojnym mężczyzną na którego aż miło popatrzeć, nawet pomimo wieku. J

Jak zwykle oczywiście James złamie kilka kobiecych serc, które nie będą w stanie się mu oprzeć. Ale czy to koniec z jego licencją na zabijanie? Czy tutaj kończy się jego kariera? Myślę, że dostaniemy odpowiedź już niedługo, bo albo będzie kolejny Bond, albo to naprawdę koniec.

Akcja jak to w Bondzie, toczy się szybkim i zadowalającym tempem, raczej nie ma tutaj czasu na nudę. Trzeba również pilnie śledzić fabułę, tak żeby niczego nie przegapić. Zdradzę Wam jeszcze, że w tej części dowiemy się niesamowicie dużo na temat  dzieciństwa Jamesa. Będziecie zdziwieni….

W kilku słowach: naprawdę warto obejrzeć, i mówię to nie tylko do fanów.

Prawie zapomniałam dodać jednego minusa, który mi się nie spodobał: za dużo, jak dla mnie, lokowania produktów, ale z drugiej strony  nie ma się co dziwić, każdy chce się zareklamować w filmie o takiej popularności.

Komu polecam: szczególnie fanom, nie będziecie zawiedzeni. Nie ma rozgraniczenia na płcie, bo tak jak już mówiłam, każdy znajcie tutaj coś dla siebie.

Moja ocena: 9/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.