Stretch (2014) Reż. Joe Carnahan

Stretch (2014) Reż. Joe Carnahan
Sam oceń!

Stretch (2014) Reż. Joe Carnahan

stretch

Stretch (Patrick Wilson) jest taksówkarzem  luksusowym, tylko dla ważnych osobistości lub gwiazd. Dotąd w życiu niestety mu się nie układało. Dziewczyna zostawiła go dla innego, bogatszego, a w dodatku ściga go mafia której jest winny pieniądze. Szczęśliwie trafia na gwiazdę, która chce aby Stretch towarzyszył mu cały dzień. W zamian obiecuje mu wysoki napiwek, który rozwiąże wszystkie finansowe problemy mężczyzny.

Szczerze powiedziawszy, to w zwiastunie film wydawał się dużo lepszy niż później kiedy oglądałam całość. Zakończenie niestety jest do przewidzenia.

Cóż, ogląda się dobrze, bo można zobaczyć i momenty pościgów i trochę walki, a przy tym czasem nieźle się ubawić. Półtorej godziny to bardzo odpowiedni czas, dłużej bylibyśmy  już chyba znudzeni filmem.

Akcja toczy się raz szybciej a raz wolniej, ale ogólnie można ją ocenić na plus. Film w sam raz na wieczór kiedy potrzebujemy obejrzeć coś przy czym nie będziemy musieli za dużo myśleć, po prostu chcemy się odstresować np. przy lampce wina.

Dodatkowo zobaczymy w głównej roli znanego aktora, który  raczej należy do lubianych.

Komu polecam: brak rozgraniczenia na płeć, a co do wieku to chyba starsza młodzież i wzwyż.

Moja ocena: 7/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.