Akcja, Western, WojennyRecenzje filmów

72 Godziny (2014) Reż. McG

72 Godziny (2014) Reż. McG

72 godziny

Ethan Renner (Kevin Costner) to były agent, który zrezygnował ze swojej pracy z jednego powodu. Jest chory i nie pozostało mu już za wiele czasu.  Chce resztę życia poświęcić żonie Christine (Connie Nielsen) oraz córce Zoey (Hailee Steinfeld). Do tej pory nie zajmował się nimi, prawdę powiedziawszy, to przez swoją „licencję na zabijanie” porzucił rodzinę. Wszystko byłoby dobrze, gdyby na jego drodze nie pojawiła się znikąd inna agentka, Vivi ( Amber Heard), która daje mu nadzieję. Oferuje mężczyźnie cudowny lek, który ma go uzdrowić, ale pod warunkiem, że Ethan spełni jej wymagania…

Jak zakończy się ta szalona historia? Przekonajcie się sami!

Film ogląda się dobrze, pomimo tego, że trwa prawie dwie godziny. Mamy tutaj do czynienia z elementami akcji, dramatu i komedii, a także problemy rodzinne. To produkcja, która została stworzona dla każdego, taka która swoich widzów nie faworyzuje. Po prostu każdemu daje to, co ten w filmach lubi najbardziej.

Oczywiście są momenty przewidywalne i takie na których niestety możemy zacząć się nudzić. Lecz mimo to uważam, że jest to dobra propozycja na wieczór, kiedy potrzebujemy odpoczynku i nie chcemy skupiać się na zagadkach i ich rozwikłaniu.

Podziwiać też możemy grę aktorską Costnera, chyba powoli przechodzącego do legendy filmu. Trzeba powiedzieć, że dobrze mu tutaj wyszła rola ojca, który zostawił rodzinę, a teraz wraca i pragnie wszystko naprawić.

Komu polecam: ten film mogą oglądać wszyscy, nie jest to co prawda film familijny, ale myślę że możemy przy nim dobrze spędzić wieczór rodzinny.

Moja ocena: 7/10

Zobacz także

1 Comment

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.