Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

A. Meredith Walters – „Wróć za mną” – Wyd. YA

A. Meredith Walters – „Wróć za mną” – Wyd. YA

wróć za mną

Po tragicznym rozstaniu, które miało swoje oddziaływanie na Aubrey i Maxxa, oboje postanawiają zmienić swoje dotychczasowe życie.

Zraniona do samego serca dziewczyna próbuje zastąpić pustkę po swoim ukochanym poprzez spotykanie się z przyjaciółmi i ciężką pracę, żeby odzyskać utracone wcześniej zaufanie promotorki.  Powoli stara się zapomnieć i wyprzeć z pamięci widok leżącego Maxxa na brudnej podłodze ze strzykawką w ręku i opaską uciskową. To co prawie go zabiło, sprawiło, że przestał oddychać, tak samo zabiło związek pomiędzy nim i Aubrey. Teraz dziewczyna stara się powrócić do życia sprzed poznania ukochanego, lecz to nie działa tak szybko. Właśnie utraciła kawałek swojej duszy, którą zawierzyła swojemu chłopakowi  w nadziei, że będzie o nią dbał i nie utraci danej mu szansy.

Jak rozczarowanie jest gorzkie i niemiłe…

Dziewczyna definitywnie chce zapomnieć o Maxxie i kiedy już jej się to powoli udaje odzywa się sam winny i prosi o odwiedziny. Ponieważ chłopak jest na odwyku dla uzależnionych, Aubrey stwierdza, że rozstanie coś w nim zmieniło, lecz nie jest jeszcze gotowa na spotkanie twarzą w twarz.

Chcąc zakończyć to wszystko i uciąć ostatnią nić, która zdaje się łączyć ich oboje, zgadza się na spotkanie. Lecz tam Aubrey znowu ponosi klęskę, a zdeterminowany Maxx wychodząc z odwyku nie sprawia wrażenia przegranego, zdeterminowany postanawia walczyć o miłość swojego życia. Jednak w tym momencie wkracza klub Complusion i obietnica dawnej wyższości nad wszystkimi. Czy Maxx będzie na tyle silny, żeby przezwyciężyć silne uczucie do narkotyków i przekierować je ponownie na Aubrey?

Drugi i zarazem ostatni tom historii Maxxa i Aubrey.  Czy chęć uratowania przed samounicestwieniem i miłość będzie na tyle silna, że przezwycięży uzależnienie? Dziewczyna, która chce ocalić od piekła swoją miłość i chłopak, który waha się pomiędzy sięgnięciem po cudowne oderwanie się od rzeczywistości.

Czy skończy się to dobrze?

Po tak emocjonującym pierwszym tomie z ochotą zabrałam się za drugi, jednak nie spodziewałam się, że fabuła będzie tak zmienna i zapewni mi prawdziwą huśtawkę uczuć. Czasami byłam zła na głównych bohaterów, czasami ich kochałam, ale nie spodziewałam się skończenia tak dobrej historii tylko na dwóch tomach. Pomimo tego, czuję się szczęśliwa, że autorka dała mi okazję zapoznania się z tak urzekającą przygodą.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.