Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Abbi Glines – „Ocal mnie”

Abbi Glines – „Ocal mnie”

ocal mnie

Każdy w swoim życiu musiał doświadczyć smutnych i przepełnionych goryczą chwil. Ale oprócz nich zdarzają się także te lepsze chwile, wprowadzając nam do życia promyki szczęścia. Tak naprawdę nasze życie jest usiane jednocześnie kwiatami i kolcami. Jednak wszystko nie dzieje się bez przyczyny.

Eva swoje dotychczasowe życie spędziła szczęśliwie, z myślą o miłości i rodzinie. Jednak pewnego razu jej piękne niebieskie niebo zasłoniła ciemna, ponura chmura wnosząc smutek, płacz i gorycz do życia.  Przysłoniła wszystko zostawiając po sobie złość, smutek i tęsknotę. Niespełna dwudziestoletnia dziewczyna doświadczyła co to znaczy śmierć bliskiej osoby i żałoba po niej. Od tego czasu nie może pogodzić się  rzeczywistością. Do czasu aż…

Osiemnaście miesięcy później do rodzinnej wsi przybywa pewien chłopak, który miał odbywać karę za lekkomyślne decyzje. Przystojny, pewny siebie i do tego muskularny. Gdy widzi w promieniach słońca piękną Eve próbuje ją owinąć sobie wokół palca. Niestety nie udaje mu się to, a na dodatek otrzymuje zimne spojrzenie, które zamraża go.  Praca na farmie nie wygląda obiecująco. Wielkie śmierdzące krowy,  wstawanie rano i na dodatek mały pokoik rozmiarów składziku na miotły w stodole. Pomimo tego młody łamacz kobiecych serc szybko zyskuje rzesze fanek, może oprócz jednej, która nie ukrywa wrogości wobec niego.

Czy młody Cage rozświetli rozchmurzone niebo Evy, czy raczej  wszystko jeszcze bardziej pogorszy?

Książka nie tyle wzruszająca, co wspaniała. „Ocal mnie” to trafiony tytuł odnoszący się do obojga bohaterów. Chociaż krótka, to zgrabnie napisana. Myślę, że każdy bagaż w naszym życiu można pozostawić za sobą, oczywiście nie zapominając o nim.  Każde pogmatwane życie można poukładać na nowo, ale pod warunkiem, że się naprawdę chce. Uważam, że książka pomaga nam i daje wskazówki jak radzić sobie w życiu pomimo przykrych wydarzeń, które miały w nim miejsce.

Polecamy w kategorii bestsellery.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.