Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Agnieszka Wolny – Hamkało-„41 utonięć” – Wyd. Iskry

Agnieszka Wolny – Hamkało – „41 utonięć” – Wyd. Iskry

41 utoniec

Agnieszka Wolny – Hamkało to autorka powieści, dramatu oraz książek dla dzieci i wielu opowiadań. Napisała również 41 utonięć.

Główną bohaterką jest Ada – bezrobotna malarka, która podejmuje w teatrze pracę jako scenarzystka. Dostaje również szansę, aby się wykazać  i zostaje zaproszona do współpracy. Czy zaprzepaści tę szansę? Czy też dobrze ją wykorzysta? Utwór ukazuje jej perypetie życiowe i poplątane losy, wśród których Ada próbuje sobie radzić. Również rozgrywki miłosne między dwoma facetami, a pośród nich ta biedna splątana dziewczyna, radząca sobie z lękiem. Czy pojawiające się więzi między jej byłym mężem, a Adą są silniejsze niż między Adą a Jackiem? Które z nich będą mieć jakieś głębsze znaczenie? Tego dowiesz się Drogi Czytelniku jeśli zechcesz przeczytać tę książkę.

 Podczas czytania utworu zastanawiałam nad tytułem,  41 utonięć – jaki to ma związek z tym utworem, ale wczytując się głębiej wyciągnęłam wnioski. Tego już Ci nie zdradzę kochany Czytelniku. Ale jestem tajemnicza prawda? Sam odkryj w tej książce losy i perypetie życiowe Ady.

 Książkę dobrze się czyta, bardzo lekko i szybko bowiem zawiera zaledwie 185 stron. Polecam je głównie kobietom i dziewczynom, bo uważam że jest to literatura kobieca.

 Wydawnictwo Iskry wydało naprawdę fajną i ciekawą książkę pani Agnieszki, w sam raz na długie wieczory po pracy. Jest to też taka książka, która z łatwością mieści się w kobiecej torebce.

 Gorąco zachęcam i zapraszam do czytania.

Ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.