Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Amanda Prowse – „Szczypta miłości” – Wyd. Kobiece

Amanda Prowse – „Szczypta miłości” – Wyd. Kobiece

szczypta miłości

Pru Plum to piękna bizneswoman, która już swoje lata ma i jest właścicielką słynnej na całym świecie cukierni Plum Patisserie Pru. Na co dzień ma dostęp do najbardziej wyrafinowanych słodkości i deserów, ale nic nie sprawia jej takiej przyjemności jak ciepłe babeczki według przepisu jej babki. I choć Pru ma wszystko: pieniądze, pozycję społeczną i prestiż, to bardzo brakuje jej ciepła i ogniska domowego. Powiecie pewnie – w tym wieku ludziom miłość się już nie zdarza.

Otóż nieprawda – nawet w tym wieku należy się kobiecie choć odrobinę ciepła, czułości i miłości. I oto Pru poznaje Christophera – ustabilizowanego starszego pana, w którym Pru zakochuje się bez pamięci. I pewnie wszystko by było ładnie i pięknie, gdyby nie mroczna przeszłość Pru, o której dowiaduje się jej ukochany.

Jak potoczą się dalej ich losy?

Czy Chistopher ją zaakceptuje?

Czy jej wybaczy?

Fajny, lekki romans, akcja rozgrywa się powoli, trzymając czytelnika do ostatnich stron, gdy wszystko się wyjaśni. Christopher sprawuje ważną pozycję i jest osobą publiczną więc Pru tym bardziej boli, że dowiedział się o jej przeszłości i może jego pozycję narazić na złą opinię.

Łatwo jest oceniać kogoś, ale gdy nie ma się nic i za wszelką cenę chce się wyrwać z nędzy, człowiek naprawdę jest gotów zrobić wszystko. Okoliczności mogą czasem stawiać nas wobec trudnych wyborów, ale nikt nie powinien płacić za błędy przeszłości. Życie bowiem zaczyna się wtedy, kiedy mu się na to pozwoli, niezależnie czy ma się dwadzieścia czy siedemdziesiąt lat. Życie to stan umysłu i sami postanowimy, kiedy rozpocząć ten pierwszy rozdział.

Przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem czytając tę książkę, bo główni bohaterowie to przewspaniali ludzie bardzo ciepli i dobrzy. Zachęcam Was do czytania, nie bójcie się, z ta książką nie będziecie się nudzić. Ta książka wypełni Was aż do ostatniej strony.

Gwarantuję Wam to.

 

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.