Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Anna Klara Majewska – „Majorka w niebieskich migdałach” – Wyd. Wielka Litera

Anna Klara Majewska – „Majorka w niebieskich migdałach” – Wyd. Wielka Litera

majorka w niebieskich migdałach

Potocznie mówi się, że życie zaczyna się „po czterdziestce”. Jest w tym jakaś odrobina prawdy. Kobieta, która kończy czterdzieści lat, nagle uświadamia sobie, że wtedy zaczyna żyć pełnią życia, chce czuć się atrakcyjna i seksowna.

Czy tak jest w przypadku naszej głównej bohaterki Magdy?

Magda ukończywszy czterdzieści sześć lat, dostaje od swojego męża pięknie zapakowany pakiet treningów personalnych, do pobliskiego klubu fitness.

Jak się poczuła?

Magda-żona, matka dwójki dzieci, spełniona zawodowo, powinna czuć się szczęśliwa, aż tu nagle odkrywa, że jej ukochany mąż Marek-prawdopodobnie zdradza ją z młodą gosposią i nianią-Oksaną. Szok dla Magdy, a dodatkowo przeżywa kolejny szok, gdy dowiaduje się, że jej matka-wzięta weterynarz zabiera się do pisania „pornosów”. Czyż to nie za wiele dla Magdy? Szybko pakuje swoją czteroletnią córkę-Julkę i wyjeżdżają do swojego domku na Majorce, mając prawie sto procent pewności, że jej mąż ma romans z nianią, który prawdopodobnie rozszyfrowała jej matka.

Co stanie się na Majorce?

Kogo Magda spotka na imprezie sylwestrowej?

I czy weźmie górę jej wybujała wyobraźnia?

Sprawnie napisana książka. Autorka lekkim piórem kreśli kolejne rozdziały książki. Bardzo mi się podobało. Lekka, zabawna, chwilami humorystyczna książka, w sam raz dla kobiet w każdym wieku(nie tylko po czterdziestce), do poczytania na te  ciepłe i wakacyjne wieczory. Czytając tę książkę, miałam wrażenie, że autorka chce napisać ciąg dalszy, może moje marzenie jeszcze się spełni….

Chwilami autorka w dialogu posługuje się slangiem młodzieżowym, co jest dodatkowym atutem do przeczytania tej książki. Zachęcam Was drogie panie, przeczytajcie tę fajną historię i ode mnie mała prośba: kontrolujcie czasem swoich facetów, bo to straszni wzrokowcy, a widząc młodszą ”spódniczkę” myślą nie tyko głową, ale…to oczywiście żart!

Życzę dużo zabawy podczas czytania.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.