Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Anna Klara Majewska – “Majorka w niebieskich migdałach” – Wyd. Wielka Litera

Anna Klara Majewska – “Majorka w niebieskich migdałach” – Wyd. Wielka Litera

majorka w niebieskich migdałach

Potocznie mówi się, że życie zaczyna się „po czterdziestce”. Jest w tym jakaś odrobina prawdy. Kobieta, która kończy czterdzieści lat, nagle uświadamia sobie, że wtedy zaczyna żyć pełnią życia, chce czuć się atrakcyjna i seksowna.

Czy tak jest w przypadku naszej głównej bohaterki Magdy?

Magda ukończywszy czterdzieści sześć lat, dostaje od swojego męża pięknie zapakowany pakiet treningów personalnych, do pobliskiego klubu fitness.

Jak się poczuła?

Magda-żona, matka dwójki dzieci, spełniona zawodowo, powinna czuć się szczęśliwa, aż tu nagle odkrywa, że jej ukochany mąż Marek-prawdopodobnie zdradza ją z młodą gosposią i nianią-Oksaną. Szok dla Magdy, a dodatkowo przeżywa kolejny szok, gdy dowiaduje się, że jej matka-wzięta weterynarz zabiera się do pisania „pornosów”. Czyż to nie za wiele dla Magdy? Szybko pakuje swoją czteroletnią córkę-Julkę i wyjeżdżają do swojego domku na Majorce, mając prawie sto procent pewności, że jej mąż ma romans z nianią, który prawdopodobnie rozszyfrowała jej matka.

Co stanie się na Majorce?

Kogo Magda spotka na imprezie sylwestrowej?

I czy weźmie górę jej wybujała wyobraźnia?

Sprawnie napisana książka. Autorka lekkim piórem kreśli kolejne rozdziały książki. Bardzo mi się podobało. Lekka, zabawna, chwilami humorystyczna książka, w sam raz dla kobiet w każdym wieku(nie tylko po czterdziestce), do poczytania na te  ciepłe i wakacyjne wieczory. Czytając tę książkę, miałam wrażenie, że autorka chce napisać ciąg dalszy, może moje marzenie jeszcze się spełni….

Chwilami autorka w dialogu posługuje się slangiem młodzieżowym, co jest dodatkowym atutem do przeczytania tej książki. Zachęcam Was drogie panie, przeczytajcie tę fajną historię i ode mnie mała prośba: kontrolujcie czasem swoich facetów, bo to straszni wzrokowcy, a widząc młodszą ”spódniczkę” myślą nie tyko głową, ale…to oczywiście żart!

Życzę dużo zabawy podczas czytania.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.