Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Asystentka szefa – Katarzyna Mak – Wyd. Editio Red

Asystentka szefa – Katarzyna Mak

Asystentka szefa

Asystentka szefa to niezwykle wciągająca historia rodem wyjęta z pełnometrażowego filmu o barwnym tle romansu biurowego.

Weronika to dziewczyna nieznosząca mężczyzn o wybujałym ego, do tego bajecznie bogatych. Pewnego razu zostaje poproszona przez koleżankę, a właściwie przez swoją współlokatorkę o pewną przysługę. Mianowicie ma iść za nią na rozmowę kwalifikacyjną do prestiżowej firmy na dobrze płatne stanowisko asystentki. Już pierwsze dni okazują się dla Weroniki pechowe, ponieważ buty, które pożyczyła niemiłosiernie obdzierają jej pięty, spódnica natomiast wydaje się o dwa rozmiary za wąska w biodrach.

Miejsce pracy Pana Wolfa to ogromny przeszklony budynek w nadmorskim mieście. Idąc tam Weronika nie jest pozytywnie nastawiona, ponieważ od samego początku nie podoba jej się wspaniały pomysł koleżanki. Po pierwsze podstawione CV, po drugie za mała spódnica, a po trzecie i najważniejsze, prezes firmy to młody mężczyzna, który nie wydaje się być najmilszym na świcie.

Już pierwsza wizyta w budynku okazuje się być pechowa. Weronika kieruje się do biura swojego przyszłego pracodawcy i niestety zostaje powitana dość gorszącą, wręcz niestosowną propozycją. Przystojny mężczyzna siedzący za biurkiem na pierwszy rzut oka dziewczyny wydaje się być bardzo pewny siebie. Po dość szokującym dla Weroniki powitaniu, ta wypada z budynku jak burza kierując się na pobliską plażę. Jednak ze zgrozą spostrzega, iż za jej plecami wybiega Pan Wolf, który w ręku trzyma jej zgubiony wcześniej but. Ta piękna scena rodem ze współczesnego Kopciuszka zostaje zrujnowana wypadkiem Weroniki. Przy okazji przekleństw szef na spódnicy dziewczyny nagle pęka.

Asystentka szefa to erotyk, który tak jak autorka go określiła okazuje się być „kulturalnym romansem”. Dlaczego? Bowiem opisy różnych scen łóżkowych są ujęte w bardzo delikatny sposób. Ogólnie cała historia Weroniki zostaje przedstawiona aż przesadnie pozytywnie w pewnych momentach. Chociaż niektóre z wątków fabularnych wydają się być inspirowane 50 twarzami Greya, to książkę bardzo przyjemnie się czyta.

https://dobrerecenzje.pl/asystentka-szefa-katarzyna-mak-wyd-editio-red/

Storna wydawnictwa: https://editio.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.