Opowiadania, Bajki, Komiks

Baby Shark. Czarodziejska różdżka babci – Smart Study – Wyd. Słowne

Baby Shark. Czarodziejska różdżka babci – Smart Study

Baby Shark

Baby Shark ponownie zaprasza młodych czytelników do zabawy. Tym razem zanurkujemy w głębiny oceanu wraz z Babcią Rekinem, miłą i przede wszystkim pomocną staruszką.

Na samym początku historyjki płyniemy razem z nestorką rekiniego rodu, przedstawiona jest w postaci dobrej wróżki. Szpiczasty kapelusz, a także różdżka dopełniają wizerunek czarodziejki babci. Wypowiadając magiczne zaklęcie, Babcia Rekin pomaga jednej z wielu rybek w oceanie. Chciałoby się powiedzieć istna wróżka rodem z Kopciuszka, tylko z płetwami.

Ale, ale… w pewnym momencie piękna różdżka w kształcie gwiazdki, niezbędnik Babci Rekin, doznaje uszczerbku. Na pomoc oczywiście przypływa mały, żółty rekinek. Baby Shark prosi swoją babcię aby wyczarowała mu przyjaciela do zabawy w piłkę, ale jak to będzie możliwe jeżeli różdżka została sklejona taśmą, czy wszystko pójdzie dobrze, czy magia nie wypłynęła przez zwichnięcie?

Ponownie historyjka z udziałem rekiniej rodziny bawi i uczy najmłodszych czytelników. Tym razem na kartach książeczki pojawia się bardzo kreatywne zadanie, z którym dziecko musi sobie samo poradzić. Baby Shark uczy przede wszystkim okazywania dobroci innym, wpaja najmłodszym wartości, które funkcjonują na zasadzie empatii i pomocy drugiej osobie. Babcią Rekin może być każdy z nas, nie musi potrzebować specjalnej różdżki do czynienia dobra.

Historyjka bardzo przyjemna, i co najważniejsza łatwa w odbiorze dla grupy docelowej, czyli dzieci. Tak, jak w poprzednim przypadku dostajemy sporą dawkę pięknych ilustracji, które przyciągają oko młodego czytelnika. Natomiast pomysł twardej oprawy okazał się wspaniały, ponieważ nie sposób takiej książki zagiąć. Dlatego pozwólmy naszym małym pociechom uczyć się poprzez zabawę i uwalniać swoją kreatywność.

Baby Shark zaprasza do zabawy!

https://dobrerecenzje.pl/baby-shark-czarodziejska-rozdzka-babci-smart-study-wyd-slowne/

Strona wydawnictwa: https://www.slowne.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.