Opowiadania, Bajki, Komiks

Baby Shark. Świeże bułeczki – Smart Study – Wyd. Słowne

Baby Shark. Świeże bułeczki

Baby Shark

Baby Shark to postać bardzo dobrze znana, szczególnie przez młodszą widownię. Przez pewien moment czasu prawie wszyscy, łącznie z dorosłymi śledzili losy rekiniej rodziny. Natomiast piosenkę, która otwierała serię bajek, zna już prawie każdy, i to nie musi być dziecko.

Tym razem mały żółty rekinek zmierzy się z wypiekowym problemem. Jeden z członków jego wodnej rodziny – Dziadek Rekin, postanowi otworzyć nowy biznes. Będzie to coś na kształt amerykańskiego food-trucka tylko, że z wypiekami. Jednak po czasie bardzo szybko okazuje się, że kolejka rośnie w oczach, a bułeczek nie starczy dla wszystkich rybek.

Co tym razem wymyśli Baby Shark, czy uda mu się rozwiązać problem braku świeżych bułeczek dla swoich wodnych kolegów?

Przygody Baby Sharka przedstawione w formie książeczki dla dzieci, w twardej oprawie to wspaniała okazja także na naukę dla młodszych. Historyjka ta nie tylko bawi, ale i opatrzona jest pięknymi ilustracjami, co kilka kartek napotykamy zadania, w przypadku Świeżych Bułeczek to liczenie. Taka nauka przez zabawę jest najlepszą opcją dla naszych pociech. A szczególnie wtedy, gdy dziecko ogląda w formie książki, postać z ekranu telewizora. Druga, bardzo ważna nauka płynąca z przygód małego rekina, to nauka równej i sprawiedliwe pracy w zespole. W pewnym momencie czytelnik natrafi na problem, który trzeba rozwiązać zespołowo.

Tak, jak wcześniej pisałam, książeczka jest idealna dla młodszych czytelników. Twarda oprawa sprawia, iż nie sposób ją wygiąć, zagiąć czy nawet pogryźć. Natomiast w środku, co najważniejsze znajdziemy ogromne ilustracje z małą domieszką tekstu, ponieważ w pewnym wieku najważniejsze dla dziecka jest efekt wizualny, dopiero potem dochodzi nauka czytania i interesowanie się fabułą.

Baby Shark nie tylko bawi, ale i także uczy!

https://dobrerecenzje.pl/baby-shark-swieze-buleczki-smart-study-wyd-slowne/

Strona wydawnictwa: https://www.slowne.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.