Thriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Chechło – Paulina Świst – Wyd. Akurat

Chechło – Paulina Świst

Chechło

Główna bohaterka książki Chechło – Paulina jest w tarapatach finansowych, dlatego oprócz pracy w urzędzie gminy podejmuje również te dorywcze takie jak obsługa imprez. Właśnie na jednej z nich nie dość, że spotyka swojego byłego z którym nie ma wcale dobrych wspomnień to jeszcze jak na złość widzi faceta, który jest bardzo w jej typie, cóż gdyby nie była tak zrażona, to mogłaby być to jej nowa miłość.

Od słowa do słowa od zachowania do zachowania, Marcin i Paulina wracają razem do jego domu. A w sumie to przez popsuty samochód. Marcin próbuje wybadać dziewczynę, czy czasem to nie jakaś prowokacja policyjna, kim ona jest? Ale Paulina mało chce opowiadać o sobie, mówi tylko tyle ile musi i ile sama chce.

Co najdziwniejsze później, okazuje się, że Marcin z Pauliną będą razem ze sobą pracować. Wyobraźcie sobie jak duże jest ich zdziwienie, gdy się o tym dowiadują. Miał połączyć ich tylko seks, a łączy ich też praca. Co wyniknie z tego związku?

Jeśli czytaliście już twórczość Pauliny Świst, to i tym razem się nie zawiedziecie. Akcja w książce Chechło dzieje się szybko, więc dobrze musicie się na niej skupić. Teksty również mają swój styl – są bezpośrednie, czasem wulgarne, ale ogólnie pokazują to, o czym każdy z nas myśli, a boi się wypowiedzieć tego na głos.

Zajrzyjcie w wolnej chwili, Chechło to bardzo dobra książka na oderwanie.

https://dobrerecenzje.pl/chechlo-paulina-swist-wyd-akurat/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.