Recenzje książekReligijneRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Chris Fabry – „Piosenka” – Wyd. Święty Wojciech

Chris Fabry – „Piosenka” – Wyd. Święty Wojciech

piosenka

Powieść Piosenka jest pełna mądrości i miłości, a także odnajdywania satysfakcji ze związku. Historia miłości dwojga ludzi niesie czytelnikowi zarówno nadzieję jak i obietnicę „Nie poddawaj się! Nie odpuszczaj! Bóg potrafi zebrać połamane kawałki i przepięknie złożyć je na nowo.” Jet i Rose to dwoje młodych ludzi bardzo wierzących, zakochanych w sobie, a dodatkowo połączyła ich wspólnie utworzona piosenka, ponieważ Jet był muzykiem.  Rose rodzi mu syna, on koncertuje  odnosząc wielkie sukcesy, i tę piękną sielankę nagle przerywa Shelby – dziewczyna, która bez pamięci zakochuje się w muzyku. Sama uwikłana w narkotyki i alkohol pociąga za sobą Jeda, i co z tego wyniknie? Czy Rose wybaczy mężowi zdradę? I co dalej będzie z ich związkiem? Pytania te pozostawiam bez odpowiedzi, abyś Ty drogi czytelniku sam odkrył  je na kartach tej powieści.

Historia Jeda i Rose trafia prosto do serca czytelników, macie Państwo szansę spędzić z bohaterami więcej czasu i lepiej zrozumieć ich relacje. Jestem pewna, że powieść ta spodoba się każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie, a czytając ją wzmocnicie swoją wiarę w boży dar miłości, oraz romantycznej relacji. Kilka lat wcześniej powstał film zrealizowany na podstawie historii życia Salomona i Pieśni nad Pieśniami, oraz księgi Koheleta. Film był głównie skierowany do tych, którzy nigdy nie czytali Pisma Świętego, lecz przecież film nie potrafi oddać tego poetyckiego charakteru co książka, czyniąc ją po prostu piękną, oraz zrozumienie jej i odwoływanie się do niej w różnych życiowych sytuacjach.

Książka została napisana w dwóch częściach i po 25 rozdziałów w każdej części. Rozdziały krótkie i zwięzłe powodują, że czyta się ją szybko i z chęcią. Książka w miękkiej oprawie zawiera 332 strony, litery są w sam raz do łatwego czytania, a niektóre fragmenty poparte urywkami z Pisma Świętego, co sprawia, że książka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zachęcam Was do czytania tej świetnej powieści i mam nadzieję, że dostrzeżecie w niej siebie lub losy swoich najbliższych, zmagających się z codziennymi klęskami i odnoszącymi sukcesy.

Powodzenia!

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.