Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Colleen Hoover – „Ugly love”

Colleen Hoover – „Ugly love”

ugly love

Poznaliście kiedyś brudną miłość? Co niesie ze sobą  jakie ma konsekwencje?

Miłość, która zdarza się bardzo rzadko, ale jest intensywna,  mocna jak uderzenie. Ona jest studentką, która już pracuje w szpitalu, on młodym lecz doświadczonym przez życie lotnikiem.  Co takiego  zdarzy się w życiu obojga, że los zadecyduje o przyszłości. Przenosimy się do luksusowego bloku mieszkalnego, gdzie główna bohaterka postanawia tymczasowo wprowadzić się do mieszkania swojego brata. Bardzo dziwne miejsce, starszy mężczyzna ściągający windę dla przychodzących, a na dodatek zna imię dziewczyny. Lecz najdziwniejsze jest to, że pod drzwiami brata Tate spotyka pijanego mężczyznę, który za wszelką cenę chce wejść do mieszkania. Szybkim, a jednocześnie bolesnym sposobem dziewczyna wchodzi do środka, ale niestety  bagaże i torebka zostają samotnie na korytarzu. Przestraszona dzwoni do brata, który ma przysłać tam swojego przyjaciela. Pijany w sztok mężczyzna okazuje się domniemanym przyjacielem, a Tate musi go przetransportować na kanapę do salonu.

Po bardzo burzliwej nocy i poranku pełnym krzyku, do mieszkania przybywa bat Tate. Sama dziewczyna jest oczywiście wściekła na lokatora na gapę i niedługo mężczyzna ląduje na korytarzu. Jadnak z upływem czasu tych dwoje połączy gorąc namiętność, lecz czy prawdziwa miłość? Przeszło sześć lat temu Miles przeszedł wypadek i traumę, która utwierdziła go w przekonaniu, że nie warto bawić się w miłość. A swoje życie przemienił w pełne smutku i wiecznej udręki minionych lat.

Czy piękna i wrażliwa Tate sprawi, że Miles znów będzie zdolny do kochania?

Myślę, że każdy z nas kojarzy autorkę i jej wcześniejsze książki, choćby „Hopeless”, które cieszy się powodzeniem pośród młodych czytelników. Mnie akurat ta książka nie przypadła do gust, ale co do „Ugly love”, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Widać, że bohaterzy nie są tak wspaniali i jednak mają wady i zalety. Lecz za to uwagę w fabule zwraca właśnie miłość. Nie piękna i łatwa, lecz brudna pełna przeszkód i duchów przeszłości, która nęka jednego z bohaterów. Bardzo przyjemnie się czytało i chyba przekonam się co do innych książek tej autorki.

Wszystko w swoim czasie 😉

Ocena:10/10

A książkę możecie zakupic tutaj:

http://www.taniaksiazka.pl/ugly-love-colleen-hoover-p-632147.html

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.