Przygodowe, FantasyRecenzje książek

Colleen Houck „Klątwa tygrysa” tom 1 z 5

Colleen Houck „Klątwa tygrysa” tom 1 z 5

klatwa tygrysa

Wątek miłosny rozwija się powoli , lecz jest bardzo ciekawy  ze względu na bohaterów i na otoczenie w którym się znajdują. Historia dwojga zakochanych wciąga i zamienia twój świat w  książkowy i zaczarowany. Akcja rozpoczyna się w Stanach Zjednoczonych a później  toczy się w Azji , głownie południowa  część . Książkowa Kelsey dostaje nieoczekiwanie pracę na dwa tygodnie we włoskim cyrku. Tam zaprzyjaźnia się z rzadko spotykanym  białym tygrysem o imieniu Dhiren. W pewnym momencie dostaje ciekawą ofertę wyjazdu do Azji od tajemniczego mężczyzny . W ciągu całej wyprawy do nieznanego kraju dowiaduje się pewnych zadziwiających faktów i równocześnie okazuje się że domniemany tygrys to książę. Opowieść zachęca do dalszego przeczytania kolejnych tomów ,,Klątwy tygrysa” .

Czy Kelsey i Ren zdołają pokonać wszystkie mityczne przeszkody?

Magnetyczne oczy tygrysa.

Pradawna klątwa, którą zdjąć może tylko ta jedyna.

Razem muszą stawić czoła mrocznym siłom.

Powieść napisana przez Colleen Houck została jednym z najlepiej ocenionych Bestsellerów New York Times.

Zobacz także

2 Comments

  1. Pierwsza część „Klątwy tygrysa” znalazła się u mnie przez przypadek, zaciekawiła mnie okładka, choć nie powinno się oceniać książek po okładce. Początkowo byłam do niej sceptycznie nastawiona, myślałam, że jest to znowu jedna z nudnych książek, ale tym razem było zupełnie inaczej.
    Niezbyt pociągający początek, nie zniechęcił mnie do dalszego czytania tej książki. Jak jest napisane w recenzji, wątek miłosny wolno się rozwija, ale to tylko zwiększyło mój zapał do lektury. Najbardziej w tym motywie podobały mi się niektóre wybuchy złością Rena, które były poniekąd urocze.
    Dzięki temu, że w „Klątwie tygrysa” zostały cudownie opisane zwyczaje i legendy Indii, po przeczytaniu książki zapragnęłam bardziej poznać to niezwykle miejsce, a po pewnym czasie na pewno tam pojechać. Mam nadzieje, ze kiedyś mi się to uda.

    Konkurs „Wykaz się”

  2. Można zauważyć, że dokładnie orientujesz się w tej dziedzinie. Poproszę mnóstwo takich artykułów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.