Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

„Czaromarownik” Kalendarz na 2018 rok – Wyd. Kobiece

„Czaromarownik” Kalendarz na 2018 rok – Wyd. Kobiece

czaromarownik

Wiele z nas na pewno na początku każdego roku poszukuje kalendarzy. W zależności od preferencji są to kalendarze kieszonkowe, formatu A4, bądź jeszcze większe. Dziś mam Wam do zaproponowania cudowny i stworzony wprost dla kobiet kalendarz na 2018 rok.

Czaromarownik, ktoś mógłby powiedzieć, że to przecież taki zwykły kalendarz, który można zakupić w każdym sklepie. I tutaj właśnie taka osoba myli się w 100%. Otóż ja jeszcze nie spotkałam tak kreatywnego kalendarza dla kobiet. W Czaromarowniku znajdziecie porady jakie trudno jest znaleźć gdziekolwiek indziej, a trzeba jasno przyznać, że często poszukujemy takich porad. Są to porady zarówno ze sfery magii, mody, urody, ale i żywności.

Mnie najbardziej podobały się kamienie, które przypisane są do naszego znaku zodiaku, albo praktyczne porady na to co każda z nas powinna mieć obowiązkowo w swojej szafie. Oczywiście każdy miesiąc jest związany z inną tematyką – i to właśnie jest takie niezwykłe w tym kalendarzu.

Każda z nas zapewne chciałaby i zawsze szuka takiego kalendarza, żeby miał jak najwięcej miejsca na nasze zapiski. Pewnie każda z nas używa tego wolnego miejsca w inny sposób. Ja osobiście stawiam na dużą ilość miejsca, ponieważ planuję w kalendarzu spotkania, urlopy i ważne imprezy.

Jestem pewna, że żadna z nas wyciągając ten wspaniały Czaromarownik z torebki by się go nie powstydziła. To kalendarz kobiecy, który łączy w sobie praktyczne porady, praktyczną ilość miejsca, wyjątkowość i stworzony jest dla każdej z nas. Zdecydowanie!

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.