Literatura obyczajowa

Czas na miłość – Ilona Gołębiewska – Wyd. Muza

Czas na miłość – Ilona Gołębiewska

Czas na miłość

Któż z nas nie zna Pani Ilony Gołębiewskiej? Wspaniałej autorki, wśród czytelników okrzykniętej „prawdziwą mistrzynią emocji”. Każda napisana przez nią książka natychmiast stawała się bestsellerem. Przypomnę tylko kilka: Pragnienia, Zmysły, Dotyk, Zaczekaj na miłość czy Kochaj coraz mocniej.

Czas na miłość to historia trzech kobiet, trzech pokoleń rodziny Wajsów –babci Wandy, jej córki Marty i wnuczki Poli. Kobiety niezwykle charakterne, które swoją upartością oraz niezależnością osiągają wszystko o czym kiedykolwiek marzyły. Trzy muszkieterki – tak siebie nazywały. Były różne, ale łączyły je wzajemna miłość, szacunek i wiara w to, że każda z nich wreszcie odnajdzie to, za czym tak bardzo goni przez całe życie. Choć skrycie każda z nich tęskniła za miłością.

Jednak marzenia o płomiennym uczuciu szybko zeszły na bok w obliczu kłopotów, jakich doczekała się rodzinna restauracja. To właśnie ten budynek scalał trzy pokolenia kobiet, trzymał je razem ze sobą. W przeszłości Gościniec u Wajsów był bardzo oblegany, zapomniane smaki z dzieciństwa cieszyły podniebienia najsroższych kuchennych krytyków.

Dziś natomiast szefową jest Marta, obok niej stoi nestorka rodu, babcia Wanda, ponad 70-letnia emerytka. Bardzo piękna kobieta, która nadal pomimo swojego wieku trzyma wysoko głowę i dumnie kroczy po rodzinnej restauracji. Przez ponad czterdzieści lat była przykładną żoną Edwarda Wajsa, człowieka niezwykle zamożnego, który należał do śmietanki towarzyskiej, lecz Wanda kochała innego. Marta, córka Wandy to 45-letnia kobieta, szalenie atrakcyjna, z wielką pasją do życia i głową pełną pomysłów. Jednak od zawsze brakowało jej szczęścia do mężczyzn….

Czas na miłość to zbiór opowieści o trzech kobietach, o przeciwnościach losu, a także o szukaniu miłości w życiu. Historie niby tak niepozorne szybko złapią za serce czytelniczki, w szczególności, kiedy książka czytana jest w okresie przedświątecznym. Czas, kiedy wszystko powoli zwalnia, aby ze spokojnością uchylić kapelusza przyszłości to idealny moment na ciepłą historię z miłością w roli głównej.

https://dobrerecenzje.pl/czas-na-milosc-ilona-golebiewska-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.