Akcja, Western, WojennyRecenzje filmów

Człowiek zasad (2015) Reż. Keoni Waxman

Człowiek zasad (2015) Reż. Keoni Waxman

czlowiek zasad

Płatny morderca John(Steven Seagal) dostaje zlecenie zlikwidowania Afgańczyka, który ukrywa się na Ukrainie. John do tego zadania zabiera z sobą swojego najlepszego kompana Chi(Byron Mann). Razem udają się do Odessy aby tam wykonać zadanie. Jak się okazuje wszystko idzie łatwo i przyjemnie, zadanie zostaje wykonane lecz dwaj mężczyźni muszą jeszcze poczekać, bo wystąpiły komplikacje. Idą odpocząć i zrelaksować się do jednego z klubów. W pewnym momencie do klubu wbiega dziewczyna i prosi Johna o pomoc, argumentując, że gonią ją mężczyźni którzy chcą ją zabić. Okazuje się, że na czele szajki stoi „Szef” ( Vinnie Jones) który koniecznie chce dorwać dziewczynę.

Czy John i Chi pomogą dziewczynie?

A może nie będą chcieli wtrącać się do wewnętrznych porachunków gangsterów?

Film trwający półtorej godziny wypada dobrze. Akcja rozwija się swoim prawidłowym tempem. Możemy pooglądać umiejętności walki człowieka zasad jakim jest Seagal oraz jego kolegi Manna. Wszystko robi wrażenie, gdyż bohaterzy mało kiedy używają broni. Przez większość czasu polegają po prostu na sztukach walki co jest interesującym widokiem. Powiem Wam tylko, że Steven chociaż już starszy, to i tak robi wrażenie i jest co oglądać. Fani tego aktora na pewno nie będą zawiedzeni.

Produkcja zdecydowanie odpowiednia na wieczory kiedy nie mamy ochoty oglądać długich, ciągnących się w nieskończoność filmów. Tutaj wszystko rozegra się w trakcie godziny i trzydziestu minut po czym powinniśmy być usatysfakcjonowani. Jednym mankamentem, który zainteresował mnie szczególnie pod koniec filmu, było to, że John jeździł Audi A8, lecz chwilami rejestracje samochodu były ukraińskie a niekiedy wyglądały trochę jak słowackie. Niedopatrzenie?

Osobiście jako fan Steven Seagala ze szczerym sercem mogę polecić film.

Moja ocena: 8/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.