IT, BiznesPoradniki, ZdrowieRecenzje książek

Daniel J. Kubach – „Sztuka efektywności” – wyd. Helion

Daniel J. Kubach – „Sztuka efektywności” – wyd. Helion

sztuka-efektywnosci-b-iext29102980

 

„Chcesz więcej? Sky is the limit. Różnica w kwocie tkwi w… efektywności, przyjętej metodzie oraz czasie, jaki możesz przeznaczyć na zarabianie”

 

Na pewno każdy z Was chciałby zostać milionerem, a czy zastanawialiście się jak możecie tego dokonać? Tak, na pewno przychodzi Wam teraz do głowy Lotto, lecz niestety prawda jest taka, że tam wygrywają nieliczni i niestety, ale nasze szanse na wygraną są bardzo małe. Istnieje przecież tyle innych sposobów na bycie bogatym. Najlepszym przykładem jest sam autor książki, który jak  mówi nie od razu został multimilionerem, zaczynał jako agent od ubezpieczeń, później zakładał swoje firmy lecz niestety bardzo szybko bankrutował. W końcu zarobił swój pierwszy milion, a później kolejne.

Na pewno jesteście ciekawi jak tego dokonał…

Otóż w tej króciutkiej książce (bo to zaledwie 140 stron) autor zdradza swoje metody i techniki właśnie na odniesienie tak dużego sukcesu. Zdradzę Wam jedną jaką przytacza na samym początku. Jeżeli jedziemy na ważne spotkanie, gdzie prawdopodobnie mamy podpisać ważny kontrakt, umowę itd. To zróbmy wrażenie na kontrahencie. Podjedźmy luksusowym samochodem, na ten wieczór ubierzmy drogi garnitur, drogi zegarek. Okazuje się, że takie można by pomyśleć detale, robią dobre wrażenie i zachęcają inwestora do współpracy z nami.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie są jeszcze inne techniki na tego rodzaju sukces, to koniecznie zajrzyjcie do książki.

Książkę czyta się niesamowicie szybko i przyjemnie. Jest napisana językiem, który nas nie zanudzi lecz wręcz przeciwnie właśnie zaciekawi. Kolejnym elementem przyjemnego czytania jest duża czcionka, nasze oczy nie męczą się, a my nie denerwujemy się, że powoli nam idzie. Autor przytacza wiele sytuacji ze swojego życia, ale nie tylko, często wspomina o Janie Kulczyku.

Rozdziały nie są długie dzięki czemu czytelnik już  na samym starcie nie będzie się zniechęcał, tylko z przyjemnością sięgnie po lekturę wiedząc, że szybko ją przeczyta i nie będzie się męczył.

Zachęcam do lektury wszystkich przyszłych milionerów i osoby które chcą i mają plan na życie i biznes.

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.