Przygodowe, FantasyRecenzje książek

Daria Song – „Komnata czasu” – Wyd. Vesper

Daria Song – „Komnata czasu” – Wyd. Vesper

komnata czasu

Kontynuacja niezwykle wydanej pierwszej części „Ogród Czasu” ukazuje nam  postać małej dziewczynki, która trafiła do tajemniczego świata. Cały czas i na każdym rysunku dziewczynce towarzyszy mała, ale za to bardzo kolorowa sowa.  Na każdej ze stron jest nie tylko śliczny obrazek, ale i krótka notka, bądź tekst opowiadający  o przygodach wszędobylskiej wróżki.  Tajemniczy tytuł i wszędzie narysowane klucze na pewno nasuwają nam coś na myśl, czyż nie?

Szczerze mówiąc, to najbardziej z tego wszystkiego spodobała mi się właśnie, ta mała sówka. Bardzo kolorystyczna i słodka. Chociaż przyznam, że wszystkie ilustracje urzekły mnie swoją pomysłowością i starannością.  Odpowiednio pokolorowane, bo i też barwy są  bardzo ważne, wyglądają bardzo ładnie i z daleka można by stwierdzić, że jest  to prawdziwe dzieło sztuki.

Duże strony i jakość kartek ułatwiają nam kolorowanie.

Warto także wspomnieć o autorce książki, a właściwie to albumu.  Jest ona Koreanką, mieszka w San Francisco i jest artystką, która tworzy i zaprasza nas do wędrówki wraz z małą dziewczynką i jej sówką.

Okładka również nie pozostawia nic do zarzucenia. Starannie wykonana i wydana zachwyca i uderza swoimi rysunkami i dobraniem kontrastów.

Ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.