Recenzje Inne

Darmowe konto internetowe dla nastolatków i dorosłych. Prawda czy fałsz?

Darmowe konta internetowe dla nastolatków i dorosłych!

Kto z nas w dzisiejszych czasach nie używa konta bankowego? Oczywiście że wszyscy. Ponadto większość z nas ma możliwość korzystania z niego poprzez internet i telefon. Opłacanie rachunków, kupowanie na odległość czy chociażby proste przelewy do najbliższych stają się niewiarygodnie proste i co ważniejsze natychmiastowe.

Dzisiaj, drodzy czytelnicy, przedstawiamy Wam rodzinę internetowych kont bankowych w jednym z banków działających w Polsce oferujący darmową wypłatę i wpłatę pieniędzy w bankomatach Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash oraz pakiet zniżek dla swoich klientów.

W zależności od stawianych wymagań możemy znaleźć produkt dopasowany do naszych potrzeb.

pecunia non olet

eKonto mobilne:

Konto przeznaczone dla osób pełnoletnich.

  • Brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Dodatkowo znika opłata za kartę, jeżeli dokonamy płatności kartą na kwotę min. 200zł.
  • Zwrot do 300zł (5 miesięcy po 50zł + 10 i 40zł premii)
  • Darmowe wypłaty z 7800 bankomatów wszechobecnych sieci (Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash)

Sami posiadamy przedstawiony produkt i szczególnie polecamy. Dla klientów banku przygotowywane są specjalne oferty ubezpieczeń w tym OC i AC, które znacznie odbiegają od ofert innych ubezpieczycieli. Warto przemyśleć założenie wspominanego konta chociażby jedynie dla zaoszczędzenia prawie połowy ceny ubezpieczenia samochodu.

Link do oferty: Konto bankowe – mKonto mobilne

izzyKonto:

W odróżnieniu od poprzedniej oferty, mamy tutaj do czynienia z produktem przeznaczonym dla nastolatków. Aby założyć takie konto wystarczy ukończony 13 rok życia oraz zgoda opiekunów.

Korzyści korzystania z takiego konta są podobne jak do przedstawionego wyżej eKonta mobilnego (z wyjątkiem premii). W dodatku otrzymujemy zniżkę do 25% w szkołach językowych oraz specjalne oferty na zakupy w najpopularniejszych sieciach handlowych. Dzięki takim zniżkom można w łatwy sposób zaoszczędzić część pieniędzy.

Przy tym produkcie rodzic ma możliwość podglądu stanu konta swojej pociechy (jeżeli sam posiada konto bankowe mBanku), dzięki czemu młody człowiek sam zaczyna uczyć się oszczędzania oraz korzystania ze zgromadzonych pieniędzy.

Link do oferty: Konto bankowe – IzzyKonto

mBiznes Konto:

Konto dla przedsiębiorców. Tutaj również mamy do czynienia z licznymi premiami czy zniżkami.

  • nawet 600 zł na składki ZUS
  • darmowe przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego
  • darmowa wypłata i wpłata gotówki w określonych banko-wpłatomatach
  • darmowe 5 pierwszych przelewów w miesiącu

W porównaniu do wymienionych wcześniej produktów ten nie przedstawia się tak wyśmienicie. Jednak biznes kieruje się własnymi regułami i trzeba wziąć na to poprawkę.

Link do oferty: Konto bankowe – mBiznes Konto

Podsumowując: eKonto jak i IzzyKonto są jednymi z najlepszych kont bankowych oferowanych na Polskim rynku. Przyczyniają się do tego wyszczególnione zalety (brak opłat, zniżki, dodatki, itd.). Wad póki co nie zauważyliśmy. Szczególnie interesujące jest konto dla młodzieży i możliwość kontrolowania ich wydatków przez rodziców. Takie rozwiązanie może skusić sporo osób wychowujących prawie dorosłe dzieci. Założenie konta jest bajecznie proste. Wypełniamy formularz podany w linkach i czekamy na kuriera, który przyjedzie z umową i po podpisaniu od razu ją zabierze.

Pamiętajcie, założenie takich kont nic nie kosztuje (rozwiązanie umowy również).

Zobacz także

1 Comment

  1. Sam jestem posiadaczem eKonta i kilkuletnim klientem tego banku. Zgadzam się!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.