Literatura obyczajowa

Dotyk – Ilona Gołębiewska – Wyd. Muza

Dotyk – Ilona Gołębiewska

Dotyk

”Każdego dnia spotykamy różnych ludzi. Jedni pojawiają się na chwilę, inni na kilka lat, niektórzy zostają na całe życie. Mogą stać się dla nas lekcją, doświadczeniem lub szansą na upragnione szczęście”. To początek bestsellerowej powieści Ilony Gołębiewskiej – Dotyk.

Majka to młoda bizneswoman, będąc na studiach zamiast osiągnąć tytuł pani magister ekonomii, dziewczyna została jedynie z maturą i dziwnymi pomysłami na życie. Jednak jej dusza nadal posiadała sznyt artystyczny. Potrafiła całe dnie szyć ubrania, malować obrazy, robić projekty wystroju wnętrz.

Wspólnie z Sebastianem i Olgą połączyli swoje siły i tak postała firma ”PodSZEFka” – pracownia krawiecka i sklep internetowy. Oprócz tego Majka odwiedzała regularnie fundację, w której prowadziła zajęcia plastyczne. To właśnie tam jej oczy pierwszy raz ujrzały Michała – mężczyznę, który miał przeprowadzić remont placówki.

Michał i Majka to dwa przeciwieństwa, jak dwa bieguny, ale przecież przeciwieństwa się przyciągają. Czy będą razem? Wszak Majka ma chłopaka za granicą, a i Michał opiekuje się bardzo ładną dziewczyną.

Dotyk to książka, która nieustannie trzyma czytelnika w napięciu. Piękna historia miłości, której los podkłada kłody pod nogi. Główni bohaterowie pasują do siebie wprost idealnie, oboje byli sobie potrzebni, czuli wielką pustkę. W drugim człowieku odnaleźli to, za czym gonili przez całe życie.

Co ciekawe Dotyk nie powstawał z dnia na dzień, pomysł na historię, a przede wszystkim spisanie jej zrodził się u autorki ponad trzy lata temu. To powieść o tym, że jeden dzień, jedno spotkanie, jedna decyzja wystarczą, by odmienić swój los, lub stracić coś bezpowrotnie.

Gratulacje Pani Ilono – cudowna powieść, czekamy na kolejne, A Was Moi Drodzy zachęcam do lektury. Lekka, wakacyjna powieść w sam raz na wyjazd, lub urlop. Na złapanie oddechu, zrelaksowanie się oraz zapomnienie o codziennych obowiązkach.

https://dobrerecenzje.pl/dotyk-ilona-golebiewska-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.