Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

dr med. David Ludwig – „Wiecznie głodny? – Wyd. Znak

dr med. David Ludwig – „Wiecznie głodny? – Wyd. Znak

ludwig_wiecznie_glodny

Tyjemy w zastraszającym tempie. Życie w biegu, szybko, praca, dom, nadmiar obowiązków sprawiają, że odżywiamy się byle jak, nie licząc kalorii, często produkty wysoko przetworzone. Chcę Was zainteresować niezwykłą dietą.

 Większość diet wymaga ograniczenia kalorii.

Ta nie.

W większości diet każą Ci znosić głód.

Ta nie.

Niektóre diety trzeba łączyć z wyczerpującymi ćwiczeniami fizycznymi.

Tutaj nie ma takiej potrzeby.

Większość diet ma na celu zmniejszenie tkanki tłuszczowej przez ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Znosić głód jest bardzo trudno, dlatego prędzej czy później ulegamy pokusie i tyjemy w ekspresowym tempie (efekt jo-jo). Rozwiązanie przedstawione w tej książce, wywraca ideę odchudzania do góry nogami, pomijając kalorie i celując prosto w tkankę tłuszczową. Brzmi to niewiarygodnie – wiem, też się zdziwiłam, ale jak przeczytacie tę książkę, zobaczycie, że to nie mit – lecz fakt.

 Za pomocą odpowiednich kombinacji pokarmów oraz technik wspomagających: zmniejszenie stresu, dobry sen oraz przyjemna aktywność fizyczna sprawiają, że ta metoda zaczyna działać. Program zawarty w książce trwa 16 tygodni i jest potwierdzony i przetestowany na kilkudziesięciu osobach, których historie na temat diety zostały przedstawione w tej książce i wszystkie są prawdziwe i autentyczne.

 Jeśli więc chcesz schudnąć, nie musisz się głodzić. Dieta, którą proponuje dr Ludwig obejmuje produkty białkowe, pyszne sosy i pasty do smarowania, sycące orzechy i masła orzechowe oraz naturalne węglowodany.

 Książka zawiera również szereg przepisów bardzo przydatnych, z których można swobodnie korzystać. Mam nadzieję, że te pożywne dania zamieszczone w tej książce, będą Ci smakować. Z tą książką na pewno schudniesz, zwiększysz swoją witalność i będziesz cieszyć się zdrowym życiem.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.