Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Dr Wayne W. Dyer – „ Spełnione Marzenia” – Wyd. Helion

Dr Wayne W. Dyer – „ Spełnione Marzenia” – Wyd. Helion

spelnione_marzenia

 

Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś nad dotarciem do swojego duchowego wnętrza?

Nad medytacją?

Jeżeli tak, to koniecznie musicie sięgnąć po książkę „Spełnione marzenia”.

Zdradzę Wam, że składa się z dziewięciu rozdziałów  w których dr Wayne poprowadzi Was jako osobisty duchowy przewodnik. Dokładnie wytłumaczy na czym polega Wasze „wyższe ja” i w jaki sposób je odnaleźć. Na przykładzie samego autora zobaczycie jak wielką potęgą jest wiara w Boga i ile zdziałać możecie siłą myśli i swojej podświadomości. Możecie być teraz w różnym momencie swojego życia, może jesteście w pełni sił, lub chorzy, a może już przezwyciężyliście chorobę.

Książka ukaże Wam, że zmarli, nie tylko ci bliscy czuwają nad nami i często nawet nie spodziewamy się sposobu w jaki się z nami komunikują. Tutaj znajdziecie na to pytanie być może chociaż w połowie swoją odpowiedź.

Siła wiary i myśli może być tak ogromna, że pozwala wygrywać ludziom z najcięższymi chorobami, rozwiązać problemy, na które wydawałoby się, że nie ma wyjścia. W tej książce nauczycie się jak nad tym wszystkim panować i w jaki sposób tych dwóch potęg używać.

Książka poddająca czytelnika refleksjom nad życiem. Spokój który płynie z kart jest wyczuwalny i aż chce się wracać tak często jak to jest tylko możliwe do ponownego czytania. Rozdziały są bardzo widocznie zaznaczone, często poprzedzane jedną czystą kartką, tak aby czytelnik  mógł na spokojnie zastanowić się i pomedytować nad tym co przed chwilą przeczytał i czego się dowiedział. Dodatkowym i ogromnym plusem na pewno jest to, że przed rozpoczęciem każdego z rozdziałów znajdziemy cytat, który wprowadza nas w kolejną lekcję.

Myślę, że już sama okładka zachęca czytelnika do refleksji i porusza wyobraźnię. Trzeba również wspomnieć, że na samym końcu znajduje się wkładka ze zdjęciami dr Wayne’a. Każde jest podpisane, a w trakcie czytania wyjaśnione i dokładnie opisane zdarzenie kiedy zostało zrobione.

Książkę uważam za godną polecenia ludziom, którzy chcieliby, a może boją się, lub też nie umieją wprowadzić w swoje życie zmiany, może się wyciszyć, trochę pomedytować, lub dowiedzieć się co nieco o swojej świadomości i podświadomości.

Książkę przeczytałam i zrecenzowałam dzięki wydawnictwu Helion.

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.