Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Dymitr. Jej rosyjski obrońca #2 – Roxie Rivera – Wyd. Editio Red

Dymitr. Jej rosyjski obrońca #2 – Roxie Rivera

dymitr

Jeśli spodobała Wam się pierwsza część # Ivan. Jej rosyjski obrońca – to jestem pewna, że i ta część przypadnie Wam do gustu. https://dobrerecenzje.pl/?p=7164

Dymitr. Jej rosyjski obrońca, to kolejna część z serii # opowiadającej o losach rosyjskich przystojniaków, którym w życiu nie było łatwo – jednak każdy z nich wyszedł na prostą i nawet można pokusić się o stwierdzenie, że teraz nieźle im idzie. Oprócz szczęścia którego szukają w stabilności finansowej, firmowej – każdy z nich szuka również szczęścia w miłości.

Ivan znalazł. Czas na Dymitra. Czy tą miłością będzie Benny?

Benny to właścicielka piekarni, oraz właścicielka mieszkania które wynajmuje Dymitr. Dziewczynie nie jest tak łatwo jak naszym Rosjanom. Ledwie wiąże koniec z końcem jeśli chodzi o piekarnię, w życiu również nie jest jej łatwo – ma na głowie brata, który przynależy do gangu, a ten ma na niego zły wpływ. Zły wpływ oznacza również kłótnie z siostrą, okradanie jej i oskarżanie o wszystko. Najlepiej gdyby siostra sprzedała wszystko a wtedy mogliby podzielić się pieniędzmi i w końcu beztrosko z nich korzystać. Tylko…..Benny tonie w długach, nawet jeśli wszystko sprzeda to sytuacja i tak będzie kryzysowa. Do tego dziewczyna ma kompleksy, które przeszkadzają jej w poszukiwaniach miłości.

Nie jest świadoma tego, że bardzo blisko jest jedna osoba, dla której minusy Benny przechodzą w plusy, jej kompleksy przeistaczają się w zalety, będzie w stanie ją pokochać i obronić przed wszelkim złem. O kim mowa? Przekonajcie się sami.

Dymitr. Jej rosyjski obrońca #2, tak jak wspomniałam na początku, to druga część z całej serii opowieści o przystojnych Rosjanach. Jeśli chcecie poznać dalsze ich losy – poznać innych mężczyzn w których się zakochacie i przeczytacie o idealnej miłości, to zdecydowanie musicie wybrać z półki serię z #.

Strona wydawnictwa: https://editio.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.