Komedia, RomansRecenzje filmów

Dzień z życia blondynki (2014) Reż. Steven Brill

Dzień z życia blondynki (2014) Reż. Steven Brill

dzien z zycia blondynki

Meghan Miles ( Elizabeth Banks) to młoda prezenterka wiadomości, która chce zrobić karierę w jednej z największych stacji telewizyjnych. W życiu towarzyskim nie idzie jej za dobrze, chłopak ją zostawił zabierając prawie wszystkie rzeczy. Ma oczywiście dwie wierne przyjaciółki, które aby wesprzeć koleżankę zabierają ją na imprezę. Zrozpaczona Meghan upija się, zaprzyjaźnia się także z barmanem z którym później ląduje w łóżku. Trzeba jednak od razu powiedzieć, że Gordon (James Marsden) mieszka na obrzeżach Los Angeles. Blondynka budzi się rano i błyskawicznie podejmuje decyzję o opuszczeniu mieszkania barmana. Niestety jej samochód został odholowany. Takim sposobem Meghan zaczyna przemierzać długą drogę, wcześnie rano przez niebezpieczne ulice LA. Sama nawet nie wie, ile będzie musiała pokonać przeszkód i jakie przygody na nią czekają.

Film bardzo dobry na wieczorny odpoczynek, kiedy nie mamy siły już na niczym się skupiać. Tutaj będziemy mogli spokojnie się odstresować i pośmiać. Nie będziemy musieli uważać, śledzić w skupieniu akcji, gdyż wszystko dzieje się powoli, swoim tempem. Spokojnie możemy się odstresować a przy tym naładować akumulatory pozytywną dawką energii i śmiechu.

Dedykowany raczej młodzieży i parom. Kiedy już zaprzyjaźnimy się z naszą blondyneczką i tym, że co krok wpada w kłopoty, to na pewno z niecierpliwością będziemy oczekiwali na koniec, z niepewnością czy uda się jej osiągnąć swój upragniony cel i czy w końcu znajdzie miłość bezwarunkową, kogoś kto za chwilę znów jej nie porzuci, lecz będzie jej kibicował i kochał.

Jak na film trwający półtorej godziny, to szybkość akcji jest dopasowana idealnie. Można powiedzieć, że widz nawet nie zauważy, kiedy czas poświęcony na film minie.

Moja ocena: 7,5/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.