Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Ewa Markowska – „Planeta singli”

Ewa Markowska – „Planeta singli”

plaeta singli

Ania-główna bohaterka książki, mając 27 lat zastanawiała się nad swoim życiem.

Po maturze, najlepsza uczennica klasy fortepianu paryskiego konserwatorium, uczy dzieci muzyki w szkole podstawowej. Tak naprawdę bardzo kocha swoich uczniów, ale czuje, że życie przecieka jej przez palce. Szuka więc swojego ideału mężczyzny, ale ma tak wygórowane wymagania, że nie każdy facet przypadnie jej do gustu.

Ania więc pod wpływem swojej najlepszej przyjaciółki-Oli, postanawia zarejestrować się na portalu randkowym, aby zamienić swoje monotonne życie w bajkę. Dziewczyna ma nadzieję, że gdzieś tam czeka na nią rycerz na białym koniu. Umawia się więc z pewnym gościem lecz ku jej zdziwieniu facet się nie pojawia na randce. Przychodzi zaś Tomek Wilczyński-słynny prezenter telewizyjny, który prowadzi własny program.

Ania godzi się więc na pewien układ z Tomkiem, mając nadzieję, że dostanie wymarzony instrument dla swoich uczniów. Jej randkowe historie są inspiracją dla Tomka i jego śmiesznego show.

Ania nie miała wyjścia. Sama zdecydował się na tę grę. Najgorsze było to, że przestała mieć pewność co do swoich motywacji. Ania to wrażliwa i romantyczna dziewczyna. Tomek to lekkoduch, podrywacz i imprezowicz.

Co z tego wyniknie?

Czy ktoś tu ucierpi?

Fajna, lekka, a zarazem romantyczna historia. Na podstawie tej książki, nakręcono film z największymi polskimi gwiazdami.

I choć nie widziałam tego filmu lecz wpierw przeczytałam książkę, to nie żałuję, bo nie porównuję jej z filmem. „Planeta singli” to lektura, która umili Wam długie jesienne wieczory. Koniecznie przeczytajcie jak również obejrzyjcie film. Tomek poznał Anię i obudziła w nim to, co najlepsze, a co dawno już spisał na straty.

Była piękną wrażliwą dziewczyną, lecz zupełnie….nie dla Tomka.

Ale przecież przyjaciele są od tego, aby wspierać w najbardziej absurdalnych sytuacjach, z góry skazanych na niepowodzenie.

Brzmi tajemniczo-prawda?

Resztę doczytajcie sobie sami.

Powodzenia.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.