Akcja, Western, WojennyKomedia, RomansRecenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Focus (2015) Reż. Glenn Ficarra, John Requa

Focus (2015) Reż. Glenn Ficarra, John Requa

focus

Zawodowy oszust Nicky( Will Smith) uczy młodą dziewczynę Jess( Margot Robbie) sztuki kradzieży, począwszy od bycia zwykłym kieszonkowcem a skończywszy na przekrętach. Para doskonale się dogaduje, zakochują się w sobie, lecz po jednej z akcji Nicky zostawia dziewczynę i zleca odwieźć ją na lotnisko. Dziewczyna jest zrozpaczona. Los chce jednak, że po trzech latach, w całkiem niespodziewanych okolicznościach para znów się spotyka, jak można się domyślać będą z tego same kłopoty.

Film uważam za znakomity. Widz nie jest w stanie przewidzieć jak akcja się rozwinie i jak potoczą się losy bohaterów. Kiedy wydaje się, że rozgryźliśmy zagadkę i już wiemy jaki będzie koniec, to nagle okazuje się, że wcale nie mieliśmy racji i jest dla nas przygotowana znakomita niespodzianka. Ogromna dawka humoru. Mimo tego iż film jest opisywany jako komedia, to śmiało można spodziewać się tutaj pościgów, bójek i intryg.

Jeżeli macie ochotę odstresować się wieczorem i trochę pośmiać, to właśnie „Focus” jest filmem dla Was. Znakomity na wieczory czy to romantyczne we dwójkę, czy po prostu do oglądania w pojedynkę.

Czas trwania to ponad półtorej godziny, lecz zaręczam Wam, że nudzić się nie będziecie, wręcz przeciwnie, trzymani w niepewności do samego końca, poczujecie pewien niedosyt i jestem pewna, że wielu z Was jeszcze nie raz będzie miało ochotę ten film oglądnąć.

Ogromna dawka humoru, zawrotne tempo akcji, miłość, zazdrość i pożądanie. To wszystko znajdziecie w tym wyśmienitym i godnym polecenia filmie.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.