Literatura faktu, Biografia, PublicystykaRecenzje książek

Fronda Lux 75 – kwartalnik – wyd. Fronda

Fronda Lux 75 – kwartalnik – wyd. Fronda

fronda-lux-75-kwestia-charakteru_big

 

Kwartalniki czy inne pisma nie zawsze przypadają ludziom do gustu. Niektórzy wolą książki, a jeszcze inni po prostu oglądają filmy lub wiadomości i są informowani na bieżąco. FrondaLux to jednak inny kwartalnik niż te, które do tej pory udało mi się poznać.

Znajdziecie tutaj przeróżnego rodzaju felietony, krótkie opowiadania a nawet wywiady. Treść powinna zaciekawić odbiorcę w każdym wieku. Akurat ten numer jest poświęcony głównie mężczyznom i ich charakterom. Myślę jednak, że nie tylko mężczyźni sięgną po to pismo.

Mamy tutaj między innymi dwa opowiadania Marka Nowakowskiego, dodam, że do tej pory nieznane i niepublikowane opowiadania. Trzy „pogaduchy” czyli po prostu wywiady przeprowadzone z Łukaszem Orbitowskim, który zdradza fakty o swoim dorastaniu i dzieciństwie.

Od razu powiedzieć trzeba, że jeżeli sięgniecie po FrondaLux, to na pewno nie będziecie się nudzić. Każde opowiadanie, każdy wywiad niesamowicie wciąga czytelnika, a co ciekawe nie są to krótkie opowieści, nie kończą się zaraz na następnej stronie jak to zazwyczaj bywa w tego rodzaju pismach. Pomimo tego, że to aż 334 strony, to uwierzcie mi, nie będziecie mogli się oderwać. Ogromna ilość obrazków i rysunków pozwala czytelnikowi na refleksję i zadumę.

Chcecie przekonać się co jeszcze kryje ten kwartalnik?

Sprawdźcie sami!

 

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.