Opowiadania, Bajki, KomiksRecenzje książek

„Garfield. Myszołap” – Wyd. Siedmioróg

„Garfield. Myszołap” – Wyd. Siedmioróg

garfield myszołap

Kto z Was nie zna zabawnego kota Garfielda? Podejrzewam, że albo jest to jeden z Waszych ulubieńców dzieciństwa, albo kot, którego dopiero poznajecie, i już wiecie, że ogromnie go polubicie.

Garfielda znamy z książek, z filmów lub z bajek. Ten kot zawładnął całym światem filmowym i książkowym. Zresztą trudno się dziwić. Jest to bardzo zabawny kot, który ma swój charakter i który broni swojego zdania. Ze wszystkich najbardziej kocha jedzenie, a dopiero później swojego pana – Jon’a.  Na którymś miejscu z kolei pojawia się także Odie – współlokator Garfielda, który także jest ulubieńcem Jon’a.

W tej części przygód Garfielda, możemy zaobserwować jakie to układy ma ten kot nawet z myszami. Wydawałoby się przecież, że kot i mysz ogromnie się nie lubią. A tutaj okazuje się, że dopóki one nie wchodzą za bardzo Garfieldowi w drogę, to wszystko jest w jak najlepszym porządku i on w zupełności akceptuje ich obecność.  Jak się później okazuje do czasu……

A mianowicie do momentu, kiedy ma do wyboru stracić sprzymierzeńca w Jon’ie, a tym samym nie jeść ulubionej lasagne, albo jakoś pozbyć się natrętnych przyjaciół.

Jak myślicie, co tym razem wymyśli mądry kot Garfield?

Książeczka króciutka, bo to zaledwie 24 strony. Nie ma tutaj wiele tekstu, raczej wszystko skupia się wokół niesamowitych ilustracji, które na pewno przyciągną dziecięcy wzrok. Ta książka może być wspaniałym prezentem dla Waszych pociech – przede wszystkim dlatego, że mogą czytać same, właśnie za sprawą dużych liter i niewielkiej ilości tekstu.

Dajcie się wciągnąć we wspaniałą zabawę wraz z Garfieldem!

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.