Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Geneva Lee – „Royals. Kochanka księcia”

Geneva Lee – „Royals. Kochanka księcia”

kochanka księcia

Która z nas nie marzy lub nie marzyła o księciu za którego wyjdzie i razem będą żyli długo i szczęśliwie. Dziewczyny mają to właśnie do siebie, że chciałyby mieć wymarzone życie z wymarzonym księciem z bajki i z wymarzonym szczęściem. Ale czy każdej z nas pisany jest tak piękny scenariusz? Jak to ostatnio słyszy się na świecie, zdarzają się różne sytuacje, czego więc potrzeba? Szczęścia, urody, czy przeznaczenia?

Clara to właśnie taka zwyczajna dziewczyna, co prawda nie jest z biednej rodziny, nigdy jej niczego nie brakowało, ale mimo to i tak woli mieszkać z przyjaciółką, w wynajętym mieszkaniu, niż z matką, która zawsze i wszędzie musi być w centrum uwagi, jest duszą towarzystwa a zarazem zarozumiałą kobietą dla której liczy się tylko ona i jej własna reputacja. Clara zaś po ostatnim związku nie jest pewna czy na pewno chciałby szybko wchodzić w nowy związek, oczywiście jak każda kobieta, pragnie miłości, ale nie chce spotykać się z bratem Belli, który jakoś niezbyt przypadł jej do gustu pomimo zachęty przyjaciółki. Zainteresował ją za to mężczyzna ogromnie tajemniczy a zarazem skądś znajomy. Kiedy jeszcze z nienacka ją pocałował, Clara poczuła, że to właśnie jest to – ten impuls, który pomiędzy nimi przeszedł, to właśnie była ta iskra.

Kiedy kolejne dni upływają dziewczynom na przeprowadzkach, pewnego ranka Bella uświadamia Clarze, że za ich oknem coś się stało, bo pełno jest reporterów. Jak wielkie zdziwienie spotyka Clarę, kiedy okazuje się, że reporterzy czekają właśnie na nią. Dlaczego? Ponieważ całowała się z Alexandrem, księciem Cambridge.

Jak skończy się ta historia? Czy w ogóle Clara ma jakieś szanse na związek z księciem? A jakie tajemnice kryje Alexander?

Ta książka to spełnienie marzeń każdej z nas, każda z nas chciałaby być na miejscu Clary. Książkę czyta się z niezwykłym zachwytem i oczekiwaniem na kolejne zdarzenia. Opowieść polecam oczywiście wszystkim paniom, można ją nazwać śmiało bestsellerem wśród romansów i nowości. Zapraszam więc Was drogie panie na romans iście królewski!

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.