Przygodowe, FantasyRecenzje książek

Good Wives and Warriors – „Podróż Do Krainy Czarów. Magia Kolorowania” – Wyd. Zielona Sowa

Good Wives and Warriors – „Podróż Do Krainy Czarów. Magia Kolorowania” – Wyd. Zielona Sowa

podroz do krainy czarow
Kolorowanki w naszym życiu dla każdego mają różne znaczenie. Dla jednych to tylko zabawa,  dla innych zajęcie dla zabicia czasu. Jednak kolorowanie może mieć właściwości  odstresowujące, jeżeli mamy problemy w szkole, w domu, bądź w pracy i nie umiemy sobie samemu pomóc, to najlepszym dla nas ratunkiem jest usiąść w fotelu wraz ze słuchawkami i po prostu kolorować.  Zapewne zadacie pytanie, jak dorosły już człowiek może bawić się w kredki i rysunki. Ten właśnie album wydany przez Zieloną Sowę pokazuje, że niektóre rysunki są za trudne dla zwykłego pięcioletniego dziecka. Oczywiście ta kolorowanka przedstawia historię Alicji, która biegnąc za śnieżnobiałym królikiem wpada prosto do nory. Postacie są naprawdę bardzo pięknie przedstawione, a pod nimi wypisane ładną czcionką wybrane cytaty z książki. Wszystko to daje piękny i dogodny obraz dla użytkownika, który zdecyduje się na kolory.

Zespół, który to wykonał nie tylko sam wymyślał grafikę i ilustracje, ale też ich wystawy można zobaczyć na całym świecie. Dlatego mieć u siebie w domu namiastkę tego co figuruje na różnych kontynentach to zaszczyt.

Okładka albumu prezentuje się bardzo ładnie i błyszcząco. Strony mają format połowy A4. Strony są tak skonstruowane, że kredka jakakolwiek by to była, nie przebija się na następną ilustrację, kolory są  soczyste i pięknie wyglądają.

Oczywiście zaraz po odebraniu książki i dokładnych oględzinach nie mogłam wytrzymać i pokolorowałam już cztery ilustracje. Dlatego bardzo zapraszam do zabawy i do poznania nowej, pokazanej obrazkowo Alicji W Krainie Czarów.

Dajcie się wciągnąć w wir zabawy!

Ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.