Akcja, Western, WojennyKomedia, RomansRecenzje filmów

Gorący pościg (2015) Reż. Anne Fletcher

Gorący pościg (2015) Reż. Anne Fletcher

goracy poscig

Policjantka Cooper (Reese Witherspoon) dostaje ogromnie ważne zadanie. Wraz z przydzielonym partnerem musi eskortować ważnych świadków na rozprawę, w której będą zeznawać przeciwko groźnemu bandycie. Kiedy policjanci przybywają na miejsce rozpoczyna się strzelanina. Ginie partner Cooper i jeden ze świadków. Policjantka zostaje sama, a ratować od pewnej śmierci musi drugiego ze świadków – żonę zmarłego – Panią Riva (Sofia Vargara). Dwie kobiety pozostawione są same sobie stają naprzeciw złoczyńcom. Co z tego wyniknie? Czy Cooper poradzi sobie z wyznaczonym jej zadaniem? A może ochraniany świadek zginie?

Film doskonały na gorące popołudnie, kiedy chcemy usiąść przed telewizorem i się odstresować. Nie potrzeba tutaj zbytnio myśleć, ani dedukować. Wystarczy pić zimne piwo. Akcja toczy się szybkim tempem z którego powinniście być zadowoleni. Dodatkowo nie zabraknie momentów które nas rozbawią (i za to kolejny plus).

Czas trwania to niecałe półtorej godziny, które upłynie Wam szybko i lekko.

Nie ma też zbyt dużo bohaterów, przez co moglibyście zgubić się w „dżungli” postaci. Tutaj wszystko nakręcone jest w taki sposób, żeby widz skupił się na rozwoju akcji.

Film można oglądać z całą rodziną, oczywiście jeżeli macie duże poczucie humoru i chęć na komedię przy której zapomnicie o problemach dnia codziennego.

 

Moja ocena: 8/10

 

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.