Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Grant Cardone – „Obsesja albo przeciętność”

obsesja albo przeciętność

Autor książki w pełni zapanował nad swoją obsesją i wykorzystał ją do dobrych celów. On w sposób wiarygodny i autentyczny chce opowiedzieć Wam swoją historię o tym, jak odkrył swoją obsesję i jak to się stało, że dzięki niej prowadzi teraz tak wspaniałe życie.

Przedstawi Wam narzędzia, które odkrył podczas podróży. Pomogły one mu przejąć kontrolę nad swoją obsesją, tak aby działała na jego korzyść.

Dlatego pozwól się całkowicie opanować swojej obsesji-bez względu na to kim jesteś, skąd pochodzisz, jaką masz rodzinę i czego dotyczy Twoje wielkie, szalone marzenie. Oczywiście możesz odnieść sukces, nie mając żadnej obsesji, jednak obsesja to jedyna wspólna cecha łącząca wszystkich ludzi sukcesu na całym świecie.

Pierwszy rozdział książki wyjaśnia jak obsesja uratowała autorowi życie i dlaczego jest ona tak bardzo ważna. Poznacie bowiem definicję obsesji i co ona oznacza. Następne rozdziały przeprowadzą Cię przez trudny proces podążania za swoją obsesją.

Poznasz też praktyczne rady biznesowe, które pomogą Ci nadać Twojej obsesji rzeczywisty wymiar- nie tylko w Twoich oczach, ale również Twojego otoczenia. Poznasz także znaczenie sprzedaży w realizowaniu obsesji i dowiesz się jak stać się potworem marketingu, promocji i sprzedaży.

Jak zdobywać klientów, jak obiecać im więcej niż się spodziewają.

Bez względu na to czy jesteś przedsiębiorcą, właścicielem firmy, pionierem, wolnomyślicielem, artystą, sportowcem, wynalazcą, sprzedawcą, pracownikiem kreatywnym czy inżynierem, to możesz odnieść sukces i nie pozwolisz by cokolwiek Cię powstrzymywało.

Ta książka rozbudzi potężną ambicję, która w Tobie drzemie i sprawi, że wciśniesz pedał gazu do samej podłogi i poczujesz determinację, aby osiągnąć to, co sobie zamarzyłeś.

Ludzie ogarnięci obsesją to twórcy nowych branż, wywrotowcy, tytani. To  osoby, które inni podziwiają i pragną naśladować. Wykorzystaj tę książkę, aby walczyć z myśleniem przeciętnego człowieka, które obserwujesz u swoich najbliższych. Życie obsesją to wielka koncepcja.

To nie jest weekendowy zjazd, na którym będziesz chodzić po ogniu, zginać strzały, albo łamać deski. Obsesja to nie tylko gra umysłowa, obejmuje wszystkie aspekty Twojego życia: fizyczny, duchowy, emocjonalny, rodzinny i finansowy.

Jesteś na to gotowy – gotowa?

Jeśli tak, to podejmij walkę już dziś!

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.