Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Hal Elrod – „Fenomen poranka” – Wyd. Galaktyka

Hal Elrod – „Fenomen poranka” – Wyd. Galaktyka

fenomen poranka

Hal Elord w swojej pracy pisarza, mówcy i coacha rozwoju osobistego i biznesowego stara się pomóc ludziom w najróżniejszych sferach życia przejść na wyższy poziom. Metoda Miracle Morning to metoda przełomowa, której celem jest udoskonalenie jakiegoś, a może nawet każdego obszaru Twojego życia. W dodatku jest to metoda szybsza niż Ci się wydaje.

 Dla ludzi sukcesu metoda ta pomoże im osiągnąć wyższy pułap i zajść dalej niż w przeszłości. Może być to kwestia wyższych dochodów, rozwoju firmy, czy większej sprzedaży, ale przede wszystkim chodzi o poczucie równowagi. Dla tych co czują się nieszczęśliwi, metoda ta okazała się skuteczna w przezwyciężeniu trudności, w bardzo złym czasie.

 Hal Elrod to żywy dowód na to, że każdy może pokonać przeciwności. W wieku 20 lat zderzył się czołowo z pijanym kierowcą, przez 6 minut był w stanie śmierci klinicznej, miał 11 złamanych kości i trwałe uszkodzenie mózgu, oraz dowiedział się, że nigdy nie będzie chodził. Wbrew diagnozom lekarzy osiągnął wielki sukces w firmie, został ultramaratończykiem, autorem bestsellerów, artystą hip-hopowym, mężem, ojcem i znanym mówcą motywacyjnym.

 Hal poświęcił się, aby pokazać innym jak pokonać wyzwania , które stawia przed nami życie i w pełni realizować swój potencjał.

 Autor w swej książce podsuwa nam sześć skutecznych praktyk, które uchronią nas przed utratą szansy na wspaniałe życie, a są to:

1-S jak silence (cisza)

2-A jak afirmations (afirmacja)

3- V jak visualizations (wizualizacja)

4- E jak exercise (ćwiczenia)

5- R jak reading (czytanie)

6- S jak scribing (kaligrafowanie)

 Ta książka jest zaproszeniem do tego, abyś Ty drogi czytelniku, przeniósł swoje „ja” na wyższy poziom i tym samym mógł osiągnąć większy sukces.

 Jeżeli zaczniesz od razu i będziesz konsekwentnie nad sobą pracował, by stać się kimś z dziesiątego poziomu, masz sukces w kieszeni. Gorąco zachęcam do lektury, która wymaga od czytelnika dużo konsekwencji i samozaparcia, ale rezultaty są imponujące.

 Moja ocena 10/10

Zobacz także

1 Comment

  1. W książce opisana metoda, która działa!! Stosuję od 7 tygodni i moje życie zmieniło się na wielki plus!! Polecam

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.