Kryminał, DramatRecenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Ilona Gołębiewska – „Miłość ma twoje imię”

Ilona Gołębiewska – „Miłość ma twoje imię”

miłość ma twoje imię

Ilona Gołębiewska to bestsellerowa autorka takich książek jak ”Powrót do starego domu”, ”Tajemnice starego domu” oraz „Pamiętnik ze starego domu” dziś zaprasza Was do swojej najnowszej powieści pt. ”Miłość ma twoje imię”.

”To był jeden z tych dni, które zapamiętuje się na zawsze, zwłaszcza że poprzedzał wydarzenia dotkliwie zmieniające życie i pozostawiające w sercu rany, których już nigdy nie da się wyleczyć. To niesamowite, jak krótka nić dzieli beztroskie życie nastoletniej dziewczyny od chwili, gdy musi z dnia na dzień dorosnąć i samotnie dźwigać skutki złych wyborów innych ludzi. Z takim bagażem będzie pokonywać kolejne lata”.

Rozpoczęłam od fragmentu powieści, aby ukazać Wam ile w tak krótkich słowach mieści się emocji i przeżyć. Główną bohaterką powieści jest Anna Janowska. Ma dwadzieścia pięć lat i przepiękne, długie blond włosy.

Jak magnes przyciąga do siebie ludzi. Dlaczego?

Może dlatego, że potrafi ich słuchać.

Pochodzi ze skromnej rodziny. Mama była nauczycielką, tata zaś pracował jako agent ubezpieczeniowy. Ania ma brata Seweryna, który chciał się poczuć samodzielny i wyprowadził się z domu. Ania pewnego razu dowiaduje się, że jej mama w wyniku wypadku samochodowego straciła życie. Pijany kierowca wjechał w nią.

„Córka bez matki jest jak pudełko bez zapałek”.

Nic nie jest w stanie zastąpić łączącego je uczucia.

Ania przysięgła sobie, że jej życie ma być wielką miłością, jaką doznała od swojej mamy. Brat Seweryn był przekonany, że mama zginęła przez niego. Ojciec wpadł w depresję, przez miesiąc nie wypowiedział ani słowa. Później wyjechał do Norwegii. Ani została  ciocia Mania. Gdy rodzice cioci rozchorowali się Mania sprzedała dom w Warszawie i wyjechała do Stanów. Ania myślała, że zostanie piosenkarką, nawet była solistką zespołu Abradon, lecz Ania jest osobą poszukującą.

Czego szuka?

Przede wszystkim klucza do swojej osobowości i zrozumienia własnych uczuć, myśli i obaw. Poza tym szuka swojego miejsca na ziemi oraz szczęścia. Ania udziela się także w fundacji „Zdrowy Jaś” i pomaga chorym dzieciom.

I oto na jej drodze staje Michał. Człowiek zagadka, który bardzo ją intryguje. Michał, który miał konflikt z prawem i narkotykami. Michał, który miał pieniędzy w bród i kobiety, których tylko zapragnął.

Czy więc Michał spojrzy na Anię?

Czy zakocha się w takiej szarej myszce?

Czy miłość Księcia i Kopciuszka jest jeszcze możliwa w dzisiejszych czasach?

Czytajcie. Fantastyczna lektura na wakacyjny czas. Lekka, pełna emocji i uczuć, tak że czyta się ją jednym tchem.

Gratulacje Pani Ilono!

Wspaniała książka i czekamy z niecierpliwością na więcej!.

Zakończę znów fragmentem książki:

”Jak będziesz uciekać przed miłością, to w końcu ją przegapisz. Kiedy miłość puka do drzwi, to się jej otwiera, a nie barykaduje przed nią”.

Zachęcam do lektury i życzę wielu emocji i wrażeń.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.