ezoteryka, senniki, horoskopy

Inward. Podróż w głąb siebie – Yung Pueblo – Wyd. Znak Literanova

Inward. Podróż w głąb siebie – Yung Pueblo

inward.

Inward. Podróż w głąb siebie to książka, która pomoże Wam zajrzeć głębiej wewnątrz siebie. https://dobrerecenzje.pl/?p=7063

Autor na każdej stronie postanowił zamieścić bardzo lakoniczne zdania, które będą istotne dla zrozumienia całej książki.

Moim zdaniem Inward przedstawia filozofię, za którą opowiada się autor. Filozofię życia. Można to chociażby wywnioskować z niektórych informacji porozrzucanych po stronach.

Książka posiada 5 rozdziałów, które stanowią różne stany, w których człowiek znajduje się, poznając swoją duszę i określając swoje priorytety.

Mamy tutaj rozdział oddalenie, czyli pierwszy etap w rozpoznaniu samego siebie. W środku znajdziemy rożne sytuacje, w których autor nas stawia, pytania egzystencjalne i przykłady, które mają nam służyć do tego, aby spojrzeć na swoje zachowanie z dystansu, rozpoznać swoją duszę, określić priorytety, według których później będziemy się kierować.

Im dalej zagłębiamy się w treść książki, to tym bardziej poznajemy różne stany, w których podczas czytania znajduje się nasze jestestwo. Towarzyszą temu pięknie wykonane rysunki, które znajdując się na kartach książki porażają nas swoją prostotą, które w połączeniu z treścią są piękne.

Inward. Podróż w głąb siebie, to przepięknie wydana książka w twardej oprawie. Moim zdaniem reprezentuje literaturę przeznaczoną dla ludzi, którzy dużo przeszli w swoim życiu, którzy pragną przemeblowania w swoim życiu, jakiejś iskry, która stanie się zapalnikiem do zmiany priorytetów. Książka próbuje nam pokazać jak zdystansować się do siebie, swojego zachowania, przeprowadzić dogłębną obserwację swoich uczuć, następnie pogodzić się ze swoim wnętrzem i określić, czym chcemy się kierować w życiu.

Warto także wspomnieć co nieco o autorze, w notce zostawionej na końcu książki możemy poczytać, że Yung Pueblo to tylko pseudonim artystyczny, pod którym tworzy pisarz. Jest to zapożyczenie z języka hiszpańskiego, które po prostu oznacza „młodzi ludzie”. Fakt, iż autor czuje się powiązany z pokoleniem młodych ludzi, którzy starają się zmieniać świat.

Inward. Podróż w głąb siebie, to moim zdaniem bardzo wartościowa książka, która zwraca uwagę na wewnętrzną przemianę, na którą skazany jest tak naprawdę każdy z nas. Z biegiem lat zdajemy sobie sprawę, że nasz duch przechodzi pewną przemianę.

Na koniec chciałabym zwrócić uwagę na bardzo istotną rzecz, która znajduje się w tej książce. Inward. Podróż w głąb siebie, to dwujęzyczna książka. Mamy nie tylko sposobność na przeczytanie myśli autora w naszym ojczystym języku, ale i także możemy zrozumieć pierwotny sens czytając w języku angielskim.

Strona wydawnictwa: https://wydawnictwoznak.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.