Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Ivan. Jej rosyjski obrońca #1 – Roxie Rivera – Wyd. Editio Red

Ivan. Jej rosyjski obrońca #1 – Roxie Rivera

ivan

Ivan. Jej rosyjski obrońca rozpoczyna się szybką akcją, bez zbędnych opowiadań, opisów – czytelnik dowie się wszystkiego w trakcie czytania. A teraz czas na akcję! https://dobrerecenzje.pl/?p=7157

Erin zdesperowana tym, że nie może odnaleźć swojej siostry postanawia wybrać się do sali ćwiczeń Ivana Markowicza. Idzie tam, ponieważ chłopak Ruby – Andriej, kiedyś ćwiczył w tej sali sporty walki pod czujnym okiem Ivana. Dziewczyna ma nadzieję, że może Rosjanin chociaż słyszał gdzie aktualnie przebywa Andriej, bo tam też przebywa jej siostra.

Erin nie spodziewała się takiego widoku Ivana – wysoki, barczysty, dobrze zbudowany – uroda wyćwiczonego Słowianina. Kogoś, kto w swoim życiu już trochę przeżył, trochę widział, a wiekiem jest tak do niej podobny. Odepchnęła od siebie jednak te wszystkie myśli, bo dziewczyna miała jeden cel – znaleźć siostrę. Ivan trochę zaskakuje ją swoją odpowiedzią. Mianowicie nie chce się mieszać do spraw Andrieja i jego dziewczyny – Ruby ćpunki.

Czy w takim razie Erin zostanie sama z problemem poszukiwania swojej siostry? A może rosyjski obrońca zdecyduje się pomóc dziewczynie? A co jeśli oboje wpadną w tarapaty? Czy to Erin wciągnie Ivana w problemy? A może na odwrót?

Ivan. Jej rosyjski obrońca, to dopiero pierwsza część wspaniałej serii. To zaledwie ponad stu stronicowa opowieść, która zgrabnie wprowadza nas w całkowicie groźny świat. Ten świat będzie pełen gangsterów, mafii, narkotyków i przemocy. Odnajdziesz się tylko, gdy jesteś wpływowym, bogatym człowiekiem, albo gdy masz za sobą silnego obrońcę, na którym zawsze możesz polegać i który kocha Cię bezgranicznie.

Swoją drogą autorka bardzo sprytnie wszystko zaplanowała – pierwsza część jest króciutka i przyjemnie się ją czyta, wprowadza nas w świat Ivana i jego kolegów, a następne historie opowiedziane są w odrębnych częściach, w odrębnych #.

Dla miłośników romansów, jest to wspaniała propozycja, wspaniała odskocznia od dnia codziennego, historia prawie idealna. Zajrzyjcie, a przekonacie się.

Strona wydawnictwa: https://editio.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.