Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

J. Daniels – „Wszystko, czego pragnę” – Wyd. Edipresse

J. Daniels – „Wszystko, czego pragnę” – Wyd. Edipresse

wszystko czego pragnę

Książka „Wszystko, czego pragnę” to druga część serii bestsellerowej autorki New York Timesa -J.Daniels. Dalsza część historii Luke’a i Tessy.

Tessa Kelly-ma dwadzieścia cztery lata i mieszka w Ruxton w Alabamie.

Lubi seks. Od kilku miesięcy związana z Lukiem Evansem, choć tak naprawdę nigdy nie byli parą, Łączył ich tylko niezobowiązujący seks. Lecz w końcu dziewczynie to nie wystarczało.

Za każdym razem, gdy pytała go o rodzinę, albo dzieciństwo, odwracał jej uwagę seksem, albo unikał odpowiedzi. Cały czas trzymał ją na dystans lecz ona czuła się z nim związana, jak z żadnym innym mężczyzną. Patrzył na nią, przytulał z czułością, a potem zachowywał się tak jakby mu na niej nie zależało. A Tessa chciała założyć rodzinę z Lukiem, ale on tego nie chciał.

Czy z nim było coś nie tak?

Czy Luke przeżył jakąś traumę  w dzieciństwie?

Bądź zraził się co do kobiet?

Czytajcie.

Wciągająca lektura, choć napisana trochę językiem młodzieżowym, bo pełno w niej wulgaryzmów i przekleństw. Akcja książki rozgrywa się stopniowo, losy pary trochę skomplikowane, ale na szczęście pod koniec książki wszystko się wyjaśnia. Przeczytajcie o losach Tessy i Luka.

Czy jednocześnie można kogoś kochać i nienawidzić?

Wydaje się to niemożliwe, a jednak im bardziej kogoś kochasz, tym łatwiej go znienawidzić. Na pewno wielu ludzi potrafi odwrócić swoje uczucia i przejść z jednej skrajności w drugą. Pozwalają sobie zapomnieć o cudownych chwilach i patrzą na osobę, która kiedyś znajdowała się na piedestale, jak na kogoś, kto nie miał prawa na nim być.

Czy to normalne?

Książka wydana w miękkiej oprawie. Zawiera 21 rozdziałów i 363 strony. Zachęcam Was do przeczytania tej historii w wolnej chwili.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.