IT, Biznes

Jak komunikować się efektywnie. Paszport do komunikacji globalnej – Raúl Sánchez, Dan Bullock – Wyd. Rebis

Jak komunikować się efektywnie. Paszport do komunikacji globalnej – Raúl Sánchez, Dan Bullock

Jak komunikować się efektywnie

Książka Jak komunikować się efektywnie w nowatorski sposób ukazuje nabywanie kompetencji w komunikacji. Prezentuje zestaw praktycznych wzorców, które można wykorzystać do nawiązywania kontaktów z profesjonalistami z innych kultur świata. Autorzy korzystając ze swojej nabytej wiedzy starają się zapełnić lukę pomiędzy teorią skutecznego porozumiewania się oraz jej praktycznemu zastosowaniu na całym świecie.

Jak komunikować się efektywnie można czytać na wiele sposobów, zapoznawać się z kolejnymi rozdziałami, albo wybrać ten, który mówi o komunikacji potrzebnej w danej sytuacji. Sześć pierwszych sekcji tekstu zawiera łatwe wzory komunikacji, kreatywne ćwiczenia, ilustracje, przewodnik po regionach świata oraz różnego rodzaju załączniki. Natomiast ukazana w niej treść jest łatwo przyswajalna dla każdego, kto zawodowo działa na obszarze całego świata, a także dla tych, którzy poszukują sprawdzonych metod doskonalenia globalnej komunikacji.

Czytelnik dowie się z niektórych rozdziałów np. co to jest moc przemówienia, jak poprawnie nawiązać kontakt ze słuchaczami występując na scenie, jak sprawić, że prezentacja stanie się ważnym obiektem wizualnym oraz ciekawym nośnikiem informacji czy chociażby jak zaangażować biernych słuchaczy do czynnego udziału w dyskusji. Autorzy prezentując różne techniki komunikacji nauczą Cię jak należy budować sieci głębokich relacji, które służą wyższym celom – hojności, odkryciom i współpracy. Podzielą się nabytą wiedzą, która przy dobrym wykorzystaniu zmieni się w prawdziwe złoto. Otrzymasz paszport do porozumienia się ze wszystkimi na globie.

Oprócz tego, książka oferuje także wyjaśnienie terminu networking oraz praktyczne porady jak skutecznie przeprowadzić negocjacje. Pomimo, iż wszystko to brzmi niczym wykład dla studentów wydziału marketingu, to autorzy starają się niektóre ważne pojęcia czy techniki ugryźć z innej strony – tej łatwiejszej dla czytelnika. Wszystkie prezentowane tutaj informacje opierają się na badaniach naukowych bowiem Raúl Sánchez oraz Dan Bullock to wysokiej klasy specjaliści. Raúl jest profesorem Uniwersytetu Nowojorskiego, projektuje i prowadzi szkolenie w takich firmach jak: Deloitte czy Pfizer, zaś Dan wykłada na Wydziale Programów Biznesowych Uniwersytetu Nowojorskiego i szkoli m.in. pracowników Google’a.

https://dobrerecenzje.pl/jak-komunikowac-sie-efektywnie-paszport-do-komunikacji-globalnej-raul-sanchez-dan-bullock-wyd-rebis/

Strona wydawnictwa: https://www.rebis.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.