Opowiadania, Bajki, KomiksRecenzje książek

Jarosław Żukowski – „Mandale dla dzieci. Zima” – Wyd. Siedmioróg

Jarosław Żukowski – „Mandale dla dzieci. Zima” – Wyd. Siedmioróg

mandale dla dzieci zima

Zima to taka pora roku, która na pewno przez wiele dzieci jest lubiana. Zazwyczaj wtedy wypadają ferie zimowe, są święta dostaje się prezenty. Można także aktywnie spędzać czas na zewnątrz np. lepiąc bałwanka z rodziną lub z przyjaciółmi. To także długie spacery z rodzicami, którzy ciągną nasze sanki a my mamy frajdę, bo przez cały praktycznie rok sanki dla nas są niedostępne, dlatego, że zwyczajnie nie ma jak na nich jeździć.

Pewnie wielu z Was spędza ten czas w górach aktywnie zażywając wolnych dni. Ale pewnie jest też sporo takich dzieci, które na ferie zostają w domu i nie mają gdzie pojechać. Wtedy muszą znaleźć sobie dodatkowe zajęcie w domu, które urozmaici monotonne dni. Może dobrym pomysłem byłyby takie mandale? To naprawdę może być wspaniała zabawa, a kiedy dobierzemy sobie do tego zajęcia odpowiednie towarzystwo, to zabawa murowana.

W tej książeczce znajdziecie aż 64 mandale, każda z nich jest inna i każda z nich wymaga kreatywności do kolorowania. Jeśli lubicie kolorować i wkładać kolorowe życie w kontury – to ta książeczka jest właśnie dla Was.

Zbliżają się ferie, więc pewnie jest to dobra propozycja na długie dni wolnego czasu.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.