Opowiadania, Bajki, KomiksRecenzje książekReligijne

Jason F. Wright – „Szczęście do wzięcia” – wyd. WAM

Jason F. Wright – „Szczęście do wzięcia” – wyd. WAM

szczescie do wziecia

Drodzy Państwo, pragnę zaprosić Was do przeczytania niezwykłej książki, jakże prostej w przekazie, a jednocześnie bardzo wzruszającej pt. „Szczęście do wzięcia” Jasona F. Wrighta.

Młoda dziennikarka Hope jest porzucona jako niemowlę przez swoją biologiczną matkę w przydrożnym bistro, z powodów głównie finansowych, a przygarnięta przez miejscową sprzątaczkę , przez którą zostaje wychowana . Dostaje dużo miłości i poczucia bezpieczeństwa. Louire – matka Hope umiera na raka, gdy dziewczyna jest na studiach i na domiar złego jej mieszkanie zostaje okradzione. Jest jednak jedna dziwna rzecz, słoik z pieniędzmi, który z niewiadomych przyczyn znajduje się w mieszkaniu Hope.

Dobroć i dar, które wręczamy innym, chorym, biednym, zawsze wróci do nas  ze zdwojoną siłą, a chęć pomagania innym działa jak magnez. Czytając tę opowieść budzą się w człowieku tak głębokie uczucia, że „łezka kreci się w oku”.

21 października rozpoczęła się premiera tej książki, która rozpoczęła akcję charytatywną  dla dzieci niewidomych. Do Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy wspólnie z wydawnictwem WAM do odkładania niewielkich kwot do słoika (tak jak bohaterowie książki), aby wesprzeć dzieci niewidome i na zakup książek dla nich.

Drogi czytelniku! Kup i przeczytaj tę książkę – zachęć swoich bliskich i znajomych, a także wesprzyj tę akcję, bo być może i Ty możesz kiedyś potrzebować pomocy.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.