Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Jean Smith – „Flirtologia” – Wyd. Burda Książki

Jean Smith – „Flirtologia” – Wyd. Burda Książki

flirtologia

„Flirtologia” Jean Smith to ciekawa lektura nie tylko dla tych, którzy szukają partnera czy partnerki na całe życie, ale również dla tych którzy mają dość bezosobowych kontaktów w Internecie, a nie potrafią nawiązywać relacji w tak zwanym prawdziwym życiu.

Książka jest przystępnie, nawet momentami zabawnie napisanym poradnikiem zawierającym wiele konkretnych dających się od razu zastosować porad i wskazówek dotyczących nawiązywanie relacji międzyludzkich. Bo właśnie o taką umiejętność chodzi. W dobie powszechnego dostępu do Internetu, różnego rodzaju forów społecznościowych zatracamy pomału zdolność zwykłej międzyludzkiej komunikacji. I tak właśnie autorka rozumie flirtowanie, a przynajmniej jego początek. Czytelnik krok po kroku prowadzony jest za rękę przez meandry komunikowania się. Autorka proponuje zacząć od najprostszych ćwiczeń jak chociażby od pytania przypadkowej osoby o godzinę lub o drogę. Bardzo fajnie i przekonująco wyjaśnia różnicę między atrakcyjnym wyglądem a atrakcyjnością, przekonuje czytelnika, że nie należy się panicznie bać odrzucenia i śmieszności, bo bycie odrzuconym może oznaczać dla nas na dłuższą metą sukces .Nie płaczmy zatem nad rozlanym mlekiem tylko ruszajmy na dalsze podboje, ten kto nas odrzucił nie był odpowiednim dla nas kandydatem. Przyznaję, że przy takiej argumentacji każdą porażkę towarzyską przekuć można w sukces.

Polecam przede wszystkim młodym ludziom, ponieważ wiem,że wielu z nich woli napisać wiadomość niż skomunikować się werbalnie. Takich bezpośrednich interpersonalnych kontaktów obawia się wielu ludzi bez względu na wiek, płeć i wykształcenie.

Dla nich to idealna lektura zwłaszcza teraz. A zatem jak radzi Jean Smith wyjdź z Internetu, udaj się do najbliższej księgarni, zakup książkę a potem czytaj i testuj najlepiej razem z partnerem lub partnerką. Nie bój się krytyki, porzuć ustalone reguły i sięgnij po swojemu po to co naprawdę się dla ciebie liczy. „Flirtologia” będzie doskonałą podpowiedzią jak to osiągnąć.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.