Recenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Jeziorak (2014) Reż. Michał Otłowski

Jeziorak (2014) Reż. Michał Otłowski

jeziorak

Podkomisarz Iza Dereń (Jowita Budnik) prowadzi śledztwo, mające wyjaśnić tajemniczą śmierć młodej dziewczyny, której ciało znaleziono na jeziorze o nazwie Jeziorak. Niestety, początkowo brak poszlak, wiadomo tylko tyle, że została uduszona, najprawdopodobniej paskiem. W międzyczasie zaginął na służbie mąż Izy, który także jest policjantem. Poszukiwania nie dają jednak na razie żadnego rezultatu. Dereń dostaje nowego partnera do działań policyjnych. Na początku nie bardzo mu ufa, gdyż jest on jeszcze młody, i ma  wrażenie że niedoświadczony. Okazuje się inaczej, że pomimo swej niedługiej służby asp. Wojciech Marzeń (Sebastian Fabijański) jest odpowiedzialnym policjantem. Nieoczekiwanie okazuje się, że śmierć młodej dziewczyny i zaginięcie męża podkomisarz są ze sobą powiązane.

Jeżeli chodzi o film, to jak na polski jest na bardzo dobrym poziomie. Dokładnie ukazuje pracę policjantów, a podkomisarz Izę, można uznać za wzór dla wszystkich policjantów i policjantek. Jeziorak zdecydowanie nie będzie dla niej miłym jeziorem.

Bardzo polecam dla osób lubiących zagadki kryminalne, a jeżeli lubicie polskie zagadki, to możecie być pewni –  satysfakcja gwarantowana.

Moja ocena : 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.