Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Joanna Jax- „Piętno von Becków” – Wyd. Videograf

Joanna Jax- „Piętno von Becków” – Wyd. Videograf

Piętno von Becków

Ci którzy czytali „Dziedzictwo von Becków”, lub choćby „Długa droga do domu” autorstwa Joanny Jax, doskonale wiedzą, że autorka potrafi najpierw zachęcić czytelnika, a następnie zadowolić go swoją powieścią. Tak też jest w kolejnej jej książce pt. „Piętno von Becków”.

Julia Kunis, która doznała nieszczęścia spowodowanego zawodem miłosnym, przyrzeka sobie, że od teraz zajmie się swoim rodem, badaniem jego korzeni i wszystkim co jest z nimi związane. Po drodze poznaje pewną osobę z którą się zaprzyjaźnia. Dziewczyna którą poznaje, to spadkobierczyni jednego z rodów żydowskich, którzy byli bardzo zamożni. Kiedy natomiast w Julii słychać głos serca, którego nie może przebić rozsądek, okazuje się, że historia rodziny von Becków może skończyć się dla dziewczyny  bardzo źle. Poczujecie tutaj pewną nutkę grozy.

Dziedzictwo von Becków to nie tylko opowieść o rodach i o miłości. Moim zdaniem z tej opowieści możemy wysnuć wiele historycznych wątków i wiele się z nich dowiedzieć. Ta książka należy do gatunku takich, które bardzo lubię i od których nie mogę się oderwać. Kto z Was czytał pierwszą część, „Dziedzictwo von Becków”, będzie zadowolony także z drugiej części. Gwarantuję – nie zawiedziecie się!

Książkę polecam szczególnie kobietom, które wrażliwe są na tego typu książki i uwielbiają ciepłe i poruszające sagi rodzinne. Zaręczam, że razem z Julią będziecie rozwiązywać zagadkę teczki z dokumentami, tajemniczej fotografii i skarbu jubilerskiego. Książka zawiera 384 strony i ma tak piękną okładkę, że nie  można oderwać od niej oczu.

Ta książka to opowieść niezwykle trzymająca w napięciu już od samego początku. Przenosi nas do swojego świata i nie pozwala się oderwać. Cokolwiek robiłam, myślałam tylko o tym, aby powrócić do czytania i poznać dalsze losy bohaterów.

Moja ocena:10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.