Opowiadania, Bajki, KomiksRecenzje książek

Joanna Star – Czupryniak – „Koty dziwaki” – Wyd. Helion

Joanna Star – Czupryniak – „Koty dziwaki” – Wyd. Helion

koty dziwaki

Najdziwniejsza kolorowanka, którą widziałam. Uwaga! to nie są żadne zwykłe domowe koty, te na kolorowankach są niesforne, a nawet jest to parodia młodzieżowych filmów z głównymi bohaterami jako koty.

Weźmy na przykład CATS WARS, wiecie już co to jest? Mamy tam także dobrze znany nam, bądź naszym rodzicom polski serial, CZTEREJ PANCERNI, PIES I KOT. Okazuje się, że koty mają swoją kulturę, największym kocim malarzem okazał się Kot     Da Vinci.

To jeszcze nie wszystko Drogi Czytelniku, autorka wymyśliła sobie Ziemię zamieszkiwaną przez koty, kocią rozrywkę, sztukę i kulturę, oraz duchowość kotów. Lecz dla mniejszych czytelników w  środku znajdą się zadania godne prawdziwych kocich mistrzów. Można w nich rysować, kolorować i bazgrolić do woli.

Dodam dla zachęty, że autorka na końcu umieściła rysunki kotów, wykonane przez jej małą córeczkę. Bardzo słodkie swoją drogą.

Okładka jest bardzo ciekawie i twórczo wykonana, lecz to kod kresowy na odwrocie książeczki najbardziej zwrócił mają uwagę, naprawdę super wykonany.

Bardzo zachęcam do zabawy i kolorowanie z całą rodziną.

Ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.