Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Jocelyn K. Glei – „Zarządzanie codziennością” – Wyd. Helion

Jocelyn K. Glei – „Zarządzanie codziennością” – Wyd. Helion

zarzadzanie-codziennoscia-zaplanuj-dzien-skoncentruj-sie-i-wyostrz-swoj-tworczy-umysl-b-iext28779775

 

Trzeba szczerze powiedzieć, że każdy z nas bardzo często ma problem jak skutecznie zarządzać swoim czasem, jak go dobrze spożytkować aby nie był zmarnowany i stracony, lecz dobrze wykorzystany. W dzisiejszych czasach jest tak dużo bodźców i urządzeń które odciągają nas od pracy. Ile czasu marnujemy na przeglądanie portali społecznościowych. A co jeżeli akurat jesteśmy w połowie ważnego projektu i nagle opuści nas wena twórcza? Myślę, że każdy z nas bardzo często staje przed problemami właśnie tego rodzaju.

„ Zarządzanie codziennością” to na pewno nie jeden z wielu poradników, które mówią nam i planują nasze zajęcia. To książka stworzona przez ogrom mądrych ludzi. Każdy rozdział pisany jest przez innego autora, każdy ma swój pomysł jak radzić sobie z problemem, każdy swoją teorią popiera wypróbowanym często przez siebie sposobem. Są to ludzie znani i lubiani na całym świecie.

Szczerze muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z tego typu książką. Jest doskonale wykonana i opisana. Każdy rozdział jest widocznie oddzielony od reszty, bo ma odcień innego koloru. Na końcu rozdziału są podane wiadomości w pigułce, a ponad to jeżeli ktoś z Was miałby ochotę ustawić sobie jako tapetę mądre i motywujące porady, to na samym dole podane są strony internetowe z których taką tapetę możecie śmiało pobrać. Strony internetowe to także doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z każdym autorem który włożył swój wysiłek w stworzenie rozdziału, zostało to docenione i pod każdym wpisem jest podana strona internetowa autora lub firmy w której pracuje.

Doskonale czyta się książkę również dzięki czcionce. Bardzo przejrzysta pozwala czytelnikowi skupić się na tym co czyta. Szczerze powiem, że nie zdarzyło mi się „odpłynąć” przy tej książce. Jest tak ciekawie napisana i zawiera tyle przydatnych porad o których nigdy nie miałam pojęcia, że w bardzo szybkim tempie, nie wiedzieć nawet kiedy byłam już w końcowych rozdziałach.

Ogromnie polecam.

Książkę przeczytałam i zrecenzowałam dzięki wydawnictwu Helion.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.