Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Jordan Reid, Erin Williams – „Być w ciąży i (nie)zwariować” – Wyd. Buchmann

Jordan Reid, Erin Williams- „Być w ciąży i (nie)zwariować” – Wyd. Buchmann

być w ciąży i nie zwariować

Wydawnictwo Buchmann wydało fantastyczny antyporadnik dla przyszłych rodziców pt.”Być w ciąży i (nie)zwariować”.

Gdy zachodzisz w ciążę nie zdajesz sobie sprawy, jak ciąża potrafi być magiczna. Przez dziewięć miesięcy nie rozstajesz się z istotą, a do tego słyszysz bicie jego serduszka.

Lecz ciąża może się okazać dla Ciebie także prawdziwą męką Twoje stopy puchną, stają się jak dwa poduszkowce, bolą Cię poszczególne części ciała, a do tego te zmiany nastroju.

Książka, którą chcę Cię zainteresować pomoże przetrwać Ci ten trudny okres. Sięgniesz po nią zawsze wtedy, kiedy będziesz miała na to ochotę. Książka została podzielona na trymestry. Nie musisz czytać jej od deski do deski. Zawsze rób to na co masz ochotę.

Książka zawiera śmieszne anegdoty, quizy, czy zwariowane zadania Możesz w niej bazgrać na marginesach, a także kolorować śmieszne obrazki. Książka pomoże Ci także rozwiać czarne chmury. Znajdziesz w niej całe mnóstwo śmiesznych i rozweselających zadań, gier, anegdot, dzięki którym uświadomisz sobie, że jest dobrze. W ciąży lepiej nie radzić się doktora Google, bo tylko sieje panikę.

Zamiast tego zrób jedno lub dwa zadania, są bowiem o wiele zabawniejsze niż niepotrzebne zamartwianie się.

Każda matka udzieli Ci mnóstwa porad na temat tego, co zadziałało się w przypadku jej dziecka. To bardzo użyteczne informacje i zachowaj je na przyszłość, ale wiedz także, że praktycznie żadna z nich nie sprawdzi się w przypadku Twojego dziecka. Beciki, kocyki, śpioszki, smoczki, butelki, a nawet rodzaje ubranek-wszystko musi odpowiadać gustom Twojego wybrednego maleństwa. Nie kupuj całego pakietu na rzepy, bo może okazać się, że Twoje dziecko ich nie cierpi, ani tuzina śpioszków dla noworodków na zatrzaski, bo może się okazać, że wolisz suwaki.

Nie jesteś pewna-poczekaj, a potem pamiętaj-zawsze pozostaje Allegro.

Fajnym urządzeniem jest podgrzewacz do chusteczek. Za 150 zł urządzenie napełnia się mokrymi chusteczkami, a potem podłącza do prądu, aby je ogrzać. Ale darmową alternatywą jest także ogrzanie tych chusteczek w swoich dłoniach.

To Ty oczywiście zdecydujesz, czy takie urządzenie jest Ci w ogóle potrzebne!

Wspaniała książka, którą musisz koniecznie mieć. Ona poprowadzi Cię przez ten ciężki okres, u którego kresu widok nowo narodzonego maleństwa-jest po prostu bezcenny. Wtedy już nic Cię nie boli. Jest to niezbędnik każdej przyszłej mamy, której nie brak poczucia humoru. Zachęcam do czytania i życzę dobrej zabawy i dużo uśmiechu.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.